Препарат містить водорозчинними вітамінами групи В. Присутність вітамінів вилучає ймовірність їх кумуляції. В залежності від дози ступінь абсорбції, тіамін та піридоксин вбираються у верхньому відділі кишечнику. За великим рахунком абсорбція ціанокобаламіну обумовлюється наявністю внутрішнього фактора в шлунку та верхньому відділі кишечнику. В майбутньому, поставка даного вітаміну в матерії виповнюється транспортним білком транскобаламином II. Виведення здійснюється нирками.

При надлишку тіаміну і піридоксину виведення неабияк посилюється через кишечник.

Вітамін В12 необхідний для якісного кровотворення і дозрівання еритроцитів, бере участь у біохімічних процесах, які забезпечують життєві функції всього організму. Синтезує нуклеїнові кислоти, білок, що бере участь в обмінних процесах амінокислот, вуглеводів, ліпідів. Сприятливо позначається на нервовій системі.

Склад і форма випуску

Таблетки кількістю 20 штук у блістерах вкладають у картонні пачки. Мають двоопуклою і круглястої форми. Вони оброблені плівковою оболонкою білого кольору. На поперечному розрізі-від білого до світло-рожевого кольору вкраплення від світло-рожевого до темно-рожевого кольору.

В одній таблетці перебувати 100 мг тіаміну гідрохлориду групи В1.А також 200 мг піридоксину гідрохлориду групи В6 і 200 мкг ціанокобаламіну групи B12.

Свідчення

Препарат призначений для комплексної терапії при наступних неврологічних захворювань з метою лікування корінцевого синдрому який був спричинений дегенеративними змінами хребта, шийного синдрому, невралгії трійчастого нерва, плече-лопаткового синдрому, поліневропатії різної етіології, в тому числі і алкогольна та діабетична, міжреберна невралгія, поперековий синдром і люмбоишалгия.

Протипоказання

Компоненти препарату здатні виявити у пацієнта посилену аффектацию до складових.

Застосовувати при схильності до алергії не рекомендується.

Дітям молодше 18 років ліки категорично заборонено через відсутність медичних вивчень.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Не радять проходити курс лікування нейромультивитом в період вагітності з причини відсутності медичних даних, що підтверджують безпечність застосування препарату у ці періоди.

Не вивчено до кінця вплив препарату на грудне молоко, дитини та наслідки його здоров'я.

Спосіб застосування та дози

Курс лікування доктора самі встановлюють час лікування персонально для кожного пацієнта.

Призначають всередину по 1 таблетці 1-3 рази на день. Препарат зазвичай варто вживати після їжі, не розжовуючи і запиваючи не дуже великою кількістю води.

Не рекомендується пити Нейромультивит більше 4-х тижнів, особливо у значних дозах.

Передозування

Надлишок вітаміну В6 в організмі супроводжується такими симптомами, як невропатія з атаксією і порушенням чутливості, судомами і в окремих випадках гіпохромна анемія і себорейний дерматит.

При вживанні всередину лише вітамін В1 не дає шкідливих показників. Однак після введення вітаміну В12 були помічені екзематозні зміни шкіри і акне.

Побічні ефекти

У поодиноких випадках були виявлені нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу та кропив'янки.

Препарат зазвичай сприятливо переноситься організмом.

Умови зберігання

Продукт повинен зберігатися в холодному і сухому місці, захищеному від прямого попадання сонячних променів.

Обмежити доступ дитини до препарату.

Температура зберігання не повинна перевищувати 25°C.

Не використовувати після закінчення 3 років.