Препарат Фарковит В12 комплексне засіб з фармакологічними та анаболічною дією. Якісно підібраний комплекс компонентів забезпечує процеси кровотворення, сприяє метаболізму жирів, білків і вуглеводів, зниження рівня холестерину, підвищення вмісту холіну в плазмі крові та печінці, стабілізації вміст цукру в крові. Значно знижує жирову дистрофію печінки, захищає від ушкодження клітинні мембрани, покращує перистальтику кишечника, коригує складу кишкової флори.

Форма випуску, склад

Фарковит В12 випускають на виробництві в вигляді м'яких довгастих желатинових капсул масою 780 мг, від темно-жовтого до коричневого кольору.

У складі однієї капсули містяться: вітаміни В1, В2, В6, В12, Нікотинаміду, Кальцію-D пантотенату, інозитолу, фолієвої кислоти, оротовой кислоти, D (+) біотину, сафлорова олія, екстракту артишоку та есенційних фосфоліпідів.

Допоміжні речовини: крохмаль, желатин, гліцерин, соєвий лецитин, бджолиний віск, етил ванілін, сорбітол, ванатон, натрію етилгидроксибензоат, заліза оксид червоний і чорний, натрію пропілпарагідроксибензоат, титану діоксин, кошеніль червона, вода.

Одна упаковка містить 30 капсул.

Показання до застосування

Фарковит В12 застосовують до раціону харчування для профілактичної та комплексної терапії при захворюваннях печінки і як додаткове джерело вітамінів групи В (В1, В2, В6, В12):

Для зменшення вираженості жирової дистрофії печінки і поліпшення її функціональної діяльності.

Для корекції гіпер - і дисліпідемії.

При ураженнях печінки різного походження, що виникло внаслідок токсичних отруєнь, ураження паразитами, інфекційного гепатиту, хронічного алкоголізму і метаболічних процесів (гіпотиреозу, діабету, тиреотоксикозу).

При артеріальній гіпертензії, атеросклерозі і порушеннях ліпідного обміну.

Після перенесених алкогольних та вірусних гепатитів, неалкогольного та алкогольного стеатозу печінки.

При ожирінні, деяких шкірних захворюваннях.

Як добавку до раціону спортсменам, людям похилого віку і при фізичних навантаженнях.

Протипоказання

Не застосовують препарат Фарковит В12 дітям віком до 12-ти років, при індивідуальній непереносимості входять до складу компонентів, також протипоказаний прийом одночасно з іншими препаратами, що містять вітаміни.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосовувати препарат Фактовит В12 в період вагітності та під час годування не рекомендується.

Спосіб застосування

Препарат Фарковит В12 призначений для застосування дорослим і дітям віком старше 12 років. Приймають препарат після прийому їжі.

Рекомендована доза становить по 1-2 капсули 3 рази в день.

Тривалість терапії звичайно становить 1-2 місяці. Необхідність подальшого лікування визначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально в залежності від того, як протікає захворювання і досягнутого ефекту.

Передозування

Випадків інтоксикації капсулами Фарковит В12 зафіксовано не було. Для уникнення передозування препаратом необхідно дотримуватися доз зазначених в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Інформація про побічні реакції, що виникли під час прийому Фарковит В12, відсутній. Якщо лікування капсулами призвело до прояву небажаних реакцій, зніміть прийом препарату і зверніться до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати препарат Фарковит В12 слід в закритій, оригінальній упаковці, при температурі не більше +25°С, у недоступному дітям місці, без попадання прямих сонячних променів і вологи.

Термін придатності становить 36 місяців.

Препарат відпускають без рецепта.