Препарат Сановит – це добавка, яка в своєму складі має вітамінний комплекс, який нормалізує функції організму.

Форма випуску, склад

Дієтичну добавку Сановит виробляють у формі сиропу, який знаходиться в скляному флакончику, по 100 мл у кожному флаконі, упакований в картонну упаковку разом з мірним стаканчиком, по 1 флакончику і 1 мірному стаканчику в кожній упаковці.

У складі добавки знаходиться вітамінний склад: вітамін В2 (рибофлавіну натрію фосфат) — 0,12 мг, вітамін З (аскорбінова кислота) — 6,0 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) — 0,01 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — 0,15 мг, вітамін Е (токоферолу ацетат) — 0,7 МО, вітамін B12 (ціанокобаламін) — 0,15 мкг, вітамін B1 (тіаміну гідрохлорид) — 0,1 мг, вітамін РР (нікотинамід) — 1,2 мг, вітамін D3 (холекальциферол) — 40 МО, вітамін В5 (декспантенол) — 0,2 мг, вітамін А (ретинолу пальмітат) — 150 МО.

Показання до застосування

Фахівці призначають ліки пацієнтам, які мають розумові і фізичні навантаження, хворі авітамінозом і гипоавитаминозом, також препарат нормалізує обмінний процес в організмі хворого.

Протипоказання

Дієтичну добавку не радиться вживати пацієнтам, у яких підвищена гіперчутливість до інгредієнтів, складовим медикамент. Протипоказанням до прийому є діти, яким не виповнився 1 рік.

Період вагітності і грудного вигодовування

Ситуації прийому ліків у цей період зареєстровано не було, тому без вказівок лікаря приймати препарат не можна, щоб не нашкодити своєму здоров'ю і здоров'ю малюка.

Спосіб застосування

Препарат фахівці рекомендують приймати у такому дозуванні: після прийому їжі або до їди: дорослі – в день по 10-20 мл; діти від 4 до 10 років – в день по 10 мл; діти від 1 року – в день по 4 мл

Тривалість застосування визначається кожному пацієнту в індивідуальному порядку. Продовження подальшого вживання препарату залежить від його ефективного впливу на організм хворого, але прийом можливий тільки після перерви від 1 до 3 місяців.

Передозування

Ситуації про використання більшою мірою дозування ліків зареєстровані не були, але якщо Ви перевищили дозу, то Вам слід звернутися до фахівця за порадою і дотримувати його подальших вказівок. Може проявиться посилення побічних ефектів.

Побічні реакції

Про те, проявляються побічні ефекти за весь період вживання дієтичної добавки наблюдены, вивчені й зареєстровані не були. Можуть проявлятися стандартні побічні реакції організму на ліки, такі як алергія на компоненти. Якщо Ви помітили це, Вам рекомендується припинити прийом і піти до лікаря за рекомендаціями з приводу подальшого використання.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Сановит не потрібно дотримуватися якісь особливі умови, але потрібно слідувати стандартним: місце, куди не потрапляють сонячні промені, дуже сухе, темне, не було доступу дітям, і температура цього місця не повинна перевищувати +20 °С.

Дієтична добавка видається в аптеці без надання рецепту від лікаря.

Період придатності препарату становить 36 місяців.