Дитячі жувальні таблетки Аструм Кідз Комплекс заповнюють потреба організму у вітамінах і мінералах, різноманітні за смаком (цитрусові, вишневі, виноградні), в своєму складі містять 8 мінералів і 16 вітамінів, виділених з моркви, морських водоростей, брокколі, буряків і неочищеного рису. Не викликають алергії, сприяють розвитку і правильному росту дітей, нормалізації обміну речовин, поліпшенню зору і пам'яті, підвищення опірності організму інфекціям, адаптації до несприятливих екологічних умов. Надає підтримку при підвищеній нервово-психічної і фізичної навантаженні і заняттях спортом.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Аструм Кідз Комплекс у вигляді жувальних таблеток у формі фігурок різних тварин масою 1258 мг.

Основними складовими речовинами даного продукту є: вітамін Д3, вітамін Е, вітамін В12, біотин, пантотенова кислота, бета-каротин (вітамін А), вітаміни групи В (В1, В2, В6), вітамін С, нікотинамід, фолієва кислота, келп (йод), аспартат (залізо), оксид (цинк), аминоат (мідь), аминоат (марганець), аминоат (магній), аминоат (кальцій), калій аминоат, порошок коричневого рису, фруктоза, спіруліна, папайя, ананас, яблуко, шпинат, морква, брокколі, манго, плоди шипшини, плоди вишні, олія соняшникова, параамінобензойна кислота, флавоноїди цитрусових, холіну бітартрат, лимонна кислота, інозит, стеарат магнію.

Упаковка: 90 таблеток.

Показання до застосування

Аструм Кідз Комплекс застосовують в якості біологічної добавки дітям старше 7 років, як додаткове джерело мінеральних речовин і вітамінів при неповноцінному харчуванні, зниженої опірності організму, антибіотикотерапії, несприятливої екологічної обстановки, а також в цілях профілактики мікроелементозів, гіповітамінозів і простудних захворювань.

Протипоказання

Таблетки Аструм Кідз Комплекс протипоказані для застосування при підвищеній чутливості до складових компонентів, і в дитячому віці до 7 років.

Перед тим, як розпочати прийом бажано проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та в період годування груддю препарат Аструм Кідз Комплекс не застосовують, оскільки препарат рекомендований у дитячому віці від 7 років.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Аструм Кідз Комплекс застосовують дітям старше 7 років, здійснюють прийом під час їжі.

Рекомендована доза по 1 таблетки на добу. Тривалість застосування звичайно становить 30 днів.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Аструм Кідз Комплекс інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання харчової добавки Аструм Кідз Комплекс, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +30°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Термін придатності-3 роки від дати випуску.

Для придбання Аструм Кідз Комплекс в аптеці рецепт лікаря не потрібно.