Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс – біологічна добавка до їжі з ретельно підібраним комплексом вітамінів і мікроелементів, дія яких сприяє підвищенню уваги, розумового розвитку, поліпшення пам'яті у дітей, які важко піддаються навчанню, підвищенню сприйнятливості. З віком кількість лецитину в організмі знижується, що може викликати мозкові порушення, безсоння, погіршення пам'яті. Харчова добавка є відмінним засобом для поповнення дефіциту лецитину.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Доппельгерц Актив Амінокислотний Комплекс у вигляді капсул.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: лецитин (500 мг), вітамін Е (15 мг), вітамін В12 (3 мг), вітамін В6 (2,4 мг), вітамін В2 (2,4 мг), вітамін В1 (2,1 мг), нікотинамід (13,5 мг), фолієва кислота (200 мкг).

Додаткові компоненти: желатин, масло соєвих бобів, очищена вода, гліцерин, сорбіт, гліцерол моностеарат, барвники: заліза оксид червоний і жовтий.

Упаковка: в картонній пачці 30 капсул.

Показання до застосування

Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело лецитину, вітамінів групи В і вітаміну Е для зміцнення нервової системи, поліпшення пам'яті, також препарат застосовують для профілактики погіршення зору, попередження та доповнення до основного лікування хвороби Паркінсона, Альцгеймера і розсіяного склерозу. Ефективний при надмірних розумових навантаженнях і при захворюваннях печінки.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів, також препарат не застосовують з іншими полівітамінними засобами і в дитячому віці до 14 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та грудного вигодовування застосування біологічно активної добавки Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс протипоказано.

Спосіб застосування

Харчову добавку Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс приймають під час їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована доза-по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 30 днів. Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря, також необхідно стежити за правильністю та різноманітністю раціону харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Передозування

Передозування препарату Доппельгерц Актив Амінокислотний Комплекс не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Доппельгерц Актив Амінокислотний Комплекс в дозах вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. У дуже рідкісних випадках прийом даного продукту може викликати прояв алергічних реакцій. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +25°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 3 років.

В аптеках Доппельгерц Актив Лецитин-Комплекс продається без рецепта лікаря.