Доппельгерц Актив Магній+Калій – біологічна добавка до їжі, яку застосовують в якості додаткового джерела дуже важливих для організму мікроелементів.

Магній сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зниження збудливості в нервових клітинах, регулювання вивільнення та зберігання енергії, розслаблення серцевого м'яза.

Калій необхідний для всіх клітин організму, забезпечуючи їх нормальне функціонування. Сприятливо впливає на роботу серця.

Цинк бере участь в обмінних процесах всього організму, володіє антиоксидантною дією, уповільнює процес старіння, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.

Хром бере участь в процесі вуглеводного обміну, регулює рівень цукру в крові, сприяє зниженню ваги, синтезу інсуліну, обміну речовин.

Залізо також є незамінним мікроелементом в організмі, так як забезпечує киснем всі органи, тканини і системи, що є необхідним для синтезу гемоглобіну, бере участь в процесі кровотворення.

Вітамін В6 - відіграє важливу роль у білковому обміні, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, поліпшенню метаболізму глюкози, задіяний у вуглеводному обміні, стабілізації рівня цукру.

Вітамін В12 – благотворно впливає на травну і нервову системи, функції печінки, кровотворення, активує процес згортання крові, сприяє синтезу нуклеїнових кислот і різних амінокислот.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Доппельгерц Актив Магній+Калій у вигляді таблеток масою 1735 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: магній (300 мг), калій (300 мг), цинк (5 мг), залізо (3,5 мг), вітамін В6 (4 мг), хром (30 мкг), вітамін В12 (2 мкг).

Упаковка: 1,2 або 3 блістери по 10 або 15 таблеток у кожному.

Показання до застосування

Доппельгерц Актив Магній+Калій застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело вітамінів і мінералів (калію, магнію, заліза, цинку, вітаміну В6, хрому, вітаміну В12). Також прийом таблеток рекомендовано в раціонах дієтичного харчування, їх дію надають заспокійливий ефект для створення оптимальних умов функціонування людського організму.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Доппельгерц Актив Магній+Калій протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів і дитячий вік до 14 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Прийом біологічно активної добавки Доппельгерц Актив Магній+Калій під час вагітності не рекомендується. Грудне вигодовування на період прийому добавки варто відмінити.

Спосіб застосування

Харчову добавку Доппельгерц Актив Магній+Калій приймають під час їжі або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована доза-по 1 таблетці щодня протягом 1-2 місяців.

Доцільність подальшого застосування узгодити з лікарем.

Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря, також необхідно стежити за правильністю та різноманітністю раціону харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Передозування

Передозування препарату Доппельгерц актив Магній+Калій не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Доппельгерц Актив Магній+Калій в дозах вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. У рідких випадках можуть виникнути реакції гіперчутливості. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +25°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 3 років.

В аптеках Доппельгерц Актив Магній+Калій продається без рецепта лікаря.