Препарат є біологічно активною добавкою до основного раціону харчування пацієнта.

Форма випуску, склад

На виробництві активна добавка випускається у формі драже, кожна по 634 мг. Драже закупорені в пластиковий контейнер, який може бути упакований в картонну упаковку, а може зберігатися і без коробки.

До складу входять гліцериди жирних кислот, суміш вітамінів групи В, рапсова олія, тальк, оксид заліза, цитрат цинку, кремнію діоксид, коричного дерева кора, хлорид хрому, гексагідрат, гидроксипропилеметилцеллюлоза Е464.

Показання до застосування

Даний препарат є біологічно активною добавкою, яка додається до основного раціону пацієнта і являє собою додаткове джерело вітамінів В1, В2, В6, В12, джерелом танінів, хрому і цинку.

Протипоказання

Протипоказаннями до використання є непереносимість компонентів, які входять до складу і можуть викликати у хворого алергічні реакції – почервоніння шкіри, задишку, шкірний свербіж, набряк Квінке, висипання на шкірних ділянках.

Період вагітності і грудного вигодовування

Ця біологічно активна добавка вживається при вагітності або годування груддю тільки у тому випадку, коли призначить лікуючий фахівець, так як можуть виникнути негативні ризики для матері або ж малюка, що може призвести до поганих наслідків. Тому не займайтеся самолікуванням будинку і сходіть до лікаря за рекомендаціями.

Спосіб застосування

Перед початком прийому кожного лікарського засобу пацієнт повинен звернутися до фахівця за його захворювання, що б він призначив прийом і дозування, яка підбирається індивідуально кожному хворому, так як у кожного пацієнта свій організм, який може по-різному зреагувати на склад засоби.

Стандартна дозування для вживання Роаглюцин являє собою таку: приймати 2 рази в день по 1 драже в період прийому їжі – дорослі.

Період прийому залежить від тяжкості захворювання хворого і призначається лікарем в індивідуальному порядку кожному пацієнту, але в середньому він становить 1 місяць.

Передозування

Випадки, коли пацієнт приймав більше, зазначеної лікарем, дозування, не зафіксувалися, тому інформації недостатньо цій добавці.

Побічні реакції

Побічні ефекти від цього кошти можуть проявиться лише в тому випадку, якщо Ви неправильно використовували рекомендації фахівця з приводу дозування. Так як препарат є активною біологічною добавкою до раціону харчування і носить в собі корисні речовини, то побічні реакції у даного препарату не повинні проявлятися.

Умови зберігання

Для заощадження кожного медикаментозного засобу необхідно дотримуватися умови для зберігання препарату, а саме такими умовами є: температура не повинна перевищувати більш, ніж +25°С, також місце зберігання повинно бути дуже темним, сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб запобігти подальші негативні наслідки.

Для того щоб придбати препарат, пацієнту необхідно піти в аптеку і без рецепту купити засіб.

Термін придатності добавки триває протягом 24 місяців з моменту випуску, дата якого зазначена на кожній упаковці.