Агель OHM – оригінальний засіб, що дозволяє жити на повну силу. Згадайте, як часто Ви відчуваєте занепад сил і відсутність енергії. Засіб допомагає позбутися пригніченого і пригнічений стан, допомагає знову бути «на підйомі», рухатися вперед, цілеспрямовано і сконцентровано. Тонік стимулює фізичну витримку, працездатність, витривалість. Будь то складний період сесії, екзамени в школі, тренування або змагання у спорті, Ви будете відчувати себе енергійно і повним сил.

Форма випуску, склад

Випускається у формі гелю, одна коробка містить 30 гель-пакетів.

Сучасні стимулятори в загальній своїй масі створені таким чином, що руйнують в кінцевому рахунку нервову систему. Склад Агель OHM – виключно натуральний, тільки лікарські рослини, здавна відомі людству для використання в якості тонізуючих препаратів.

До складу Агель OHM входить запатентована суміш (D-рибоза, плоди лимонника китайського, яблучний оцет, таурин, корінь родіоли рожевої, корінь женьшеню), вітаміни С, В3, В5, В6, В12, В1, інозитол, ванадію цитрат, хрому полінікотінат).

Показання до застосування

Склад Агель OHM – натуральний комплекс, що сприяє поліпшенню метаболічних процесів, відповідно, допомагає розщепленню вуглеводів, що вивільняє енергію. Технологія суспендованих гелю, використовувана в Агель OH, зберігає всі живі клітини, які залишаються такими навіть після термічної або хімічної обробки. Тому засвоєння продуктів після використання препарату становить до 98%.

Агель OHM сприяє концентрації, завдяки чому поліпшується пам'ять, стає легше запам'ятати або вивчити, мислення стає ясним, а сон міцним, фокусування на необхідному питанні стає легкою.

Після прийому відбувається регенерація нервової системи, підвищується стійкість до стресових ситуацій.

Поліпшуються загальні можливості організму, зміцнюється імунітет, організм стає стійким до навантажень, у тому числі і фізичним.

Протипоказання

Агель OHM протипоказаний тим, хто має індивідуальну непереносимість компонентів, що входять до складу біологічно активної добавки, у період вагітності і годування груддю, при вираженому атеросклерозі, у разі підвищеної нервової збудливості, при безсонні, підвищеному артеріальному тиску, в разі порушень ритму серцевої діяльності. Не рекомендується вживати у вечірній час.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат протипоказано використовувати під час вагітності та грудного вигодовування.

Спосіб застосування

Агель OHM застосовують 1 раз на день по 1 пакетику в ранковий або денний час. Розраховано для дорослих і дітей старше 14 років.

Передозування

Фактів, що свідчать про передозування, зафіксовано не було. Щоб уникнути негативних наслідків дотримуйтесь інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Побічних реакцій, крім індивідуальної непереносимості препарату не спостерігалося.

Умови зберігання

Зберігання препарату не потребує особливих умов: темне, без попадання сонячних променів, сухе, не доступне для дітей місце, температура не повинна перевищувати +25 °С.