Алинея Енергія і Тонус – препарат з унікальним підбором вітамінів і мікроелементів для поповнення життєвих сил і енергії. Сприятливо впливає на здоров'я нервової системи, підтримує бадьорість, згладжує перепади настрою, підвищує енергетичний баланс організму і стійкість до стресових ситуацій. Всі ці властивості препарату дозволяють поліпшити якість і збільшити тривалість життя.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Алинея Енергія і Тонус у вигляді розчинних таблеток масою 2,5 мг.

Основними складовими речовинами даного продукту є: вітамін Д3 та С, вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9,), екстракт плодів коли, заліза пірофосфат, оксид цинку, оксид магнію, йодид калію, цитрат міді, калію хлорид, сульфат марганцю, бікарбонат молібдену, хлорид хрому, сорбіт, аспартам, кислота лимонна, стеарат магнію.

Біологічно активні компоненти табл/мг: кофеїн (2,0), піридоксин фосфат (1,0), тіаміну гідрохлорид (0,7), рибофлавін (0,8), фолієва кислота (100 мкг), ніацин (9,0 мкг), аскорбінова кислота (120), біотин (0,075), ергокальциферол (2,5 мкг), пантотенова кислота (3,0), хром (12,5 мкг), залізо (7,0), цинк (7,5), марганець (1,8), йод (75 мкг), магній (45,0), мідь (1,0), молібден (75,0 мкг).

Показання до застосування

Алинея Енергія і Тонус застосовують в якості біологічної добавки для жінок, як додаткове джерело вітамінів С і Д3, вітамінів групи В, фолієвої кислоти, біотину, пантотенової кислоти, заліза, хрому, магнію, йоду, цинку, марганцю, міді, молібдену, що містить кофеїн.

Протипоказання

Таблетки Алинея Енергія і Тонус протипоказані для застосування при підвищеній нервовій збудливості, гіперчутливості, фенілкетонурії, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, безсонні і дитячому віці.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування Алинея Енергія і Тонус протипоказано.

Спосіб застосування

Біологічно активна добавка Алинея Енергія і Тонус призначена для дорослих, здійснюють прийом під час їжі.

Рекомендована доза-по 1 таблетці 1 раз на добу. Перед застосуванням таблетку розчиняють у склянці води (150-200 мл). Тривалість застосування звичайно становить близько місяця (3-4 тижні).

Передозування

Про випадки передозування препаратом Алинея Енергія і Тонус інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання препарату Алинея Енергія і Тонус, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +25°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Термін придатності-3 роки від дати випуску.

Для придбання Алинея Енергія і Тонус в аптеці рецепт лікаря не потрібно.