Доппельгерц Актив Антистрес – біологічна добавка до їжі з ретельно підібраним комплексом лікарських трав і вітамінів, які захищають організм від стресу, поліпшують функціональну діяльність головного мозку. Володіє заспокійливим ефектом. Застосовують добавку для швидкого відновлення організму після стресових ситуацій, поповнює дефіцит вітамінів, який виник на тлі стресу.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Доппельгерц Актив Антистрес у вигляді таблеток масою 375 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: сухий екстракт Гінкго Билола (50 мг), сухий екстракт меліси (40 мг), біотин (50 мкг), вітамін В6 (1,4 мг), вітамін В2 (1,4 мг), вітамін В1 (1,1 мг), фолієва кислота 200 мкг, нікотинамід (16 мг), вітамін В12 (2,5 мкг), пантотенова кислота (6 мг).

Додаткові компоненти: целюлоза Е460, кремній Е551, натрію карбоксиметилцелюлоза Е468, кальцію фосфат Е341, шелак Е904, магнієві солі жирних кислот Е470b, полісорбат 80 Е433, оливкова олія, етанол, рибофлавін Е101, гидросипропилметилцелюлоза Е464, титану діоксид Е171, тальк, мідні комплекси хлорофілів Е141.

Упаковка: 3 блістери по 10 таблеток у кожному.

Показання до застосування

Доппельгерц Актив Антистрес застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело вітамінів і біологічно активних речовин: вітаміни В12, В6, В2, В1, РР, фолієва кислота, біотин, пантотенова кислота.

Також прийом таблеток рекомендовано в раціонах дієтичного харчування, їх дію надають заспокійливий ефект для створення оптимальних умов функціонування людського організму.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Доппельгерц Актив Антистрес протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів і в дитячому віці до 14 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та грудного вигодовування застосування біологічно активної добавки Доппельгерц Актив Антистрес не рекомендується.

Спосіб застосування

Харчову добавку Доппельгерц Актив Антистрес приймають під час їжі або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована доза-по 1 таблетці щодня протягом 2 місяців. Подальше застосування необхідно узгодити з лікарем.

Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря, також необхідно стежити за правильністю та різноманітністю раціону харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Передозування

Передозування препарату Доппельгерц актив Антистрес не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Доппельгерц Актив Антистрес в дозах вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. У рідких випадках можуть виникнути реакції гіперчутливості. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +25°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 3 років.

В аптеках Доппельгерц Актив Антистрес продається без рецепта лікаря.