Леритон – біологічно активна добавка до раціону харчування, яку застосовують при перенапруженні і втоми. Благотворно впливає на весь організм в цілому, поповнює дефіцит вітаміну С, Е, РР і вітамінів групи В. Магній у складі БАДа бере участь у біохімічних реакціях організму, необхідний для засвоєння глюкози, повноцінного вироблення енергії, побудові кісткової тканини, захищає організм від інфекцій, сприяє засвоєнню вітамінів групи В і кальцію, знижує збудливість нервової системи, має протиалергічну, заспокійливу і протизапальну дію. Глутатіон є дуже сильним антиоксидантом, зміцнює імунітет, бореться з передчасним старінням, захищає організм від негативних факторів навколишнього середовища, запобігає розвиток різних хвороб, включаючи аутизм, розсіяний склероз, серцево-судинні захворювання.

Леритон не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Леритон у вигляді капсул.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: оксид магнію, мальтодекстрин, овофосфолипиды, дріжджі, стеаринова кислота, вітаміни В9, B8, B6, B5, B2, B1, C, E, PP, колоїдний кремнезем, насичені глутатионом.

Упаковка: 40 капсул у блістерах.

Показання до застосування

Леритон - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів, магнію, глутатіону, фосфоліпідів, при перенапруженні і втоми.

Протипоказання

Препарат Леритон протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Леритон під час вагітності та годування груддю тільки за рекомендаціями лікаря.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Леритон здійснюють вранці під час їжі, не розжовуючи, запиваючи водою.

Дорослим рекомендується приймати по 1 капсулі 1 раз на день. Тривалість застосування 8 тижнів. Бажано проводити повторні курси 2-3 рази на рік.

Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Леритон слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 3 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.