Аскорбінка-Плюс – вітамінізована добавка до раціону харчування для підвищення імунітету, яка допомагає впоратися з підвищеними навантаженнями, стресами, благотворно впливає на весь організм в цілому. Вітамін С у складі даного продукту сприяє регуляції вуглеводного обміну, захисту при надлишку в організмі нітритів і нітратів, поліпшення проникності капілярів, стимуляції синтезу колагену, стійкості до шлунково-кишковим інфекціям, регенерації травмованих м'язових тканин, зниження м'язової стомлюваності, Має антиалергічну, протизапальну та виражену відновлювальним дією, забезпечує захист організму на підвищений шум і радіаційний фон, підвищує стійкість до простудних захворювань, приймає участь в процесі пигментообразования.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Аскорбінка-Плюс у вигляді таблеток масою 3 р.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: вітамін С (аскорбінова кислота), глюкоза, цукор, тальк.

Упаковка: 10 таблеток.

Показання до застосування

Аскорбінка-Плюс - це біологічно активна добавка до раціону харчування, яка є додатковим джерелом аскорбінової кислоти. Ефективний препарат для підвищення імунітету, при фізичних і розумових навантаженнях, для лікування і профілактики дефіциту вітаміну С.

Протипоказання

Препарат Аскорбінка-Плюс протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, а також при цукровому діабеті, порушеннях вуглеводного обміну та дітям молодше 4 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітність це період, коли прийом дуже багатьох препаратів протипоказаний, до числа таких належить і Аскорбінка-Плюс. Годування груддю на період застосування слід припинити.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Аскорбінка-Плюс здійснюють під час їжі.

Дорослим рекомендується приймати по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 30 днів.

Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Аскорбінка-Плюс слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 24 місяці і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.