Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» – вітамінізована добавка до раціону харчування для підвищення імунітету, яка допомагає впоратися з підвищеними навантаженнями, стресами, благотворно впливає на весь організм в цілому. Вітамін С у складі даного продукту сприяє регуляції вуглеводного обміну, захисту при надлишку в організмі нітритів і нітратів, поліпшення проникності капілярів, стимуляції синтезу колагену, стійкості до шлунково-кишковим інфекціям, регенерації травмованих м'язових тканин, зниження м'язової стомлюваності, Має антиалергічну, протизапальну та виражену відновлювальним дією, забезпечує захист організму на підвищений шум і радіаційний фон, підвищує стійкість до простудних захворювань, приймає участь в процесі пигментообразования. Рутин посилює дію вітаміну С, сукупність цих вітамінів є ефективним засобом для профілактики і лікування катаракти, захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки, різних кровотеч, міокардиту, ішемічної хвороби серця, ендокардиту. Рутин полегшує перебіг алергічних реакцій, регулює вміст цукру, покращує загоєння тканин, знижує рівень холестирина.

БАД не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» у вигляді таблеток масою 330 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: вітамін С (аскорбінова кислота), рутин, кальцію стеарат, глюкоза, крохмаль картопляний.

Показання до застосування

Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» - це біологічно активна добавка до раціону харчування, яка є додатковим джерелом рутина і вітаміну С.

Протипоказання

Препарат Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, а також при цукровому діабеті, порушеннях вуглеводного обміну.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітність це період, коли прийом дуже багатьох препаратів протипоказаний, до числа таких належить і Аскорбінова кислота + Рутин «Еко». Годування груддю на період застосування слід припинити.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» здійснюють під час їжі.

Дорослим рекомендується приймати по 1 таблетці 2 рази на добу протягом 30 днів.

Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Аскорбінова кислота + Рутин «Еко» слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 24 місяці і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.