Диабин – біологічна добавка до їжі з вмістом аскорбінової кислоти, прийом якої дозволяє відновити рівень мікро і макроелементів.

Вітамін С у складі даного продукту сприяє регуляції вуглеводного обміну, захисту при надлишку в організмі нітритів і нітратів, поліпшення проникності капілярів, стимуляції синтезу колагену, стійкості до шлунково-кишковим інфекціям, регенерації травмованих м'язових тканин, зниження м'язової стомлюваності, Має антиалергічну, протизапальну та виражену відновлювальним дією, забезпечує захист організму на підвищений шум і радіаційний фон, підвищує стійкість до простудних захворювань, приймає участь в процесі пигментообразования. Стевія сприяє нормалізації тиску, істотно знижує рівень цукру, має здатність зупиняти ріст пухлин.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Диабин у вигляді таблеток та капсул масою 300 мг або таблеток масою 500 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: "Міпро-ВІТ" (суха біомаса гриба Fusarium sp.), вітамін С, порошок стевії.

Упаковка: 70 шт.

Показання до застосування

Диабин - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело стевиозида (дитерпеновых глікозидів) і вітаміну С.

Препарат показаний при:

  • цукровому діабеті;

  • ожирінні;

  • атеросклерозі;

  • гіпертонічної хвороби;

  • дисбактеріозі;

  • атопічних дерматитах і алергічних захворюваннях;

  • імунодефіциті;

  • бронхолегеневих станах;

  • сезонних простудних захворюваннях (в якості профілактики);

  • високих стресових і розумових навантаженнях.

Протипоказання

Препарат Диабин протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів і в дитячому віці до 12 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Диабин під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Диабин здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим і дітям з 12 років рекомендується приймати по 2 таблетки/капсули (300 мг) 3 рази на добу або по 2 таблетки (500 мг) 2 рази на день протягом 28-30 днів. При необхідності курс можна повторити. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Диабин слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.