Кламивит – біологічна добавка до їжі із вмістом йоду і аскорбінової кислоти, прийом якої дозволяє відновити рівень мікро і макроелементів.

Йод стимулює роботу клітин імунної системи і регулює обмін речовин. Його дефіцит в організмі може призвести до головного болю, дратівливості, пітливості, швидкої стомлюваності, різкої зміни ваги, погіршення пам'яті, проблем з дихальною і серцево-судинною системою. Вітамін С у складі даного продукту сприяє регуляції вуглеводного обміну, захисту при надлишку в організмі нітритів і нітратів, поліпшення проникності капілярів, стимуляції синтезу колагену, стійкості до шлунково-кишковим інфекціям, регенерації травмованих м'язових тканин, зниження м'язової стомлюваності, Має антиалергічну, протизапальну та виражену відновлювальним дією, забезпечує захист організму на підвищений шум і радіаційний фон, підвищує стійкість до простудних захворювань, приймає участь в процесі пигментообразования.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Кламивит у вигляді таблеток масою 650 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: аскорбінова кислота, ліпідна фракція ламінарії, лактоза, магнію стеарат або кальцію.

Показання до застосування

Кламивит - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну С і йоду в органічній формі.

Протипоказання

Препарат Кламивит протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів і при станах, коли протипоказаний прийом препаратів йоду.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Кламивит під час вагітності та годування груддю лише після консультації лікаря.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Кламивит здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим рекомендується приймати по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 4 тижнів. При необхідності курс повторюють через 1-2 тижні. Бажано перед тим, як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Кламивит слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.