Нуклеидан До – біологічна добавка до їжі, прийом якої сприяє регулюванні вуглеводного, білкового і ліпідного обміну, стимуляції діяльності кісткового мозку, зниження токсичності антибіотиків, серцевих глікозидів і гормонів. Це універсальне джерело енергії, що відповідає за генетичну пам'ять і синтез білків, також стимулює розумову і фізичну працездатність.

Вітамін С (аскорбінова кислота) - важливий компонент для відновлення і росту клітин тканин, кровоносних судин, ясен, зубів і кісток. Сприяє прискоренню одужання, засвоєнню організмом заліза, захист від інфекцій, стимуляції імунітету, регулюванні процесів кровотворення та обміну речовин, нормалізації проникності капілярів, виведення токсинів, поліпшенню жовчовиділення, відновленню зовнішньосекреторної функції щитовидної і підшлункової залози, бере участь у синтезі гормонів і білка колагену, який так необхідний для росту кісток, клітин тканин і хрящів організму.

Нуклеидан До підтримує нормальну життєдіяльність не тільки окремих клітин, але і всього організму в цілому.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Нуклеидан у вигляді капсул масою 400 мг упакованих в банку.

Основними складовими речовинами даного продукту є: нуклеатин, аскорбінова кислота, фукуидан, мікрокристалічна целюлоза.

Показання до застосування

Нуклеидан До застосовують в якості біологічної добавки, як додаткове джерело вітаміну С, ДНК, що містить полісахариди.

Протипоказання

Препарат Нуклеидан До протипоказані для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату, а також при подагрі та інших порушеннях пуринового обміну. Перед тим, як розпочати прийом бажано проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування біологічної добавки Нуклеидан До не рекомендується.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Нуклеидан застосовують До дорослих, під час прийому їжі.

Рекомендована доза 1 капсула 400 мг раз на добу. Тривалість застосування звичайно становить 2 тижні.

Застосування будь-якого препарату без належних рекомендацій лікаря є не бажаним, так що перед початком застосування зверніться до фахівця за консультацією.

Передозування

Про випадки передозування Нуклеидан інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання Нуклеидан До, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +20°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше 24 місяці від дати випуску. Після закінчення терміну придатності препарат до застосування категорично протипоказаний.

Для придбання Нуклеидан До в аптеці рецепт лікаря не потрібно.