Натурино не є лікарським препаратом, без консервантів та ГМО.

Пастилки містять у собі цілий комплекс вітамінів (С, Е і групи В), роль яких дуже важлива для росту і розвитку організму, поліпшення уваги, формування пам'яті та інтелекту у дітей. Вітаміни сприяють зміцненню стінок судин, підвищенню імунітету, засвоєнню заліза, поліпшенню апетиту дитини.

Благотворно впливають на здоров'я волосся, нігтів і шкіри, на розвиток організму, слизові оболонки травного тракту, тонус, освіта і зміцнення м'язової маси. Дія препарату підвищує гемоглобін і нормалізує роботу нервової системи.

Цей продукт дуже популярний, так як кожен може вибрати для себе свій улюблений смак. Натурино безпечний для дітей, адже для його виробництва використовуються тільки натуральні соки фруктів і ягід, що робить пастилки ще більш смачними і привабливими.

Форма випуску, склад

Препарат Натурино виробляють у вигляді льодяників (пастилок) зі смаком апельсина, малини, полуниці, смородини, фруктів, яблука, обліпихи або цілющих трав з ментолом.

У складі 1 пастилки містить такі компоненти: вітаміни Е, С, В1, В6, В12, фолієва кислота, біотин, ніацин, концентрат соку, пантотенат кальцію, сахароза, сироп інвертованого цукру, сироп глюкози, молочна кислота, лимонна кислота, барвник та ідентичний натуральному ароматизатор.

Упаковка 33,5 р.

Показання до застосування

Препарат Натурино застосовують як БАДа (біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело вітамінів С, В1, В2, В12, Е, біотин, фолієвої кислоти, пантотенової.

Протипоказання

Препарат Натурино, як правило, не викликає будь-яких негативних реакцій і добре переноситься, але все ж, протипоказано застосування особам з наявністю індивідуальної несприйнятливості складових компонентів, цукрового діабету і дітям у віці до 2 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Натурино під час вагітності та годування груддю протипоказань не має, але все ж перед початком застосування коштувати порадитися з лікарем.

Спосіб застосування

Перед тим як почати терапію обов'язково зверніться до лікаря за консультацією.

Рекомендована доза пастилок Натурино дітям від 2 до 6 років не повинна перевищувати 3 пастилки в день, дітям віком від 6 років не більше 6 пастилок на добу, дорослим – до 8 пастилок на добу.

Підвищення дози можливо тільки за рекомендацією лікаря.

Тривалість застосування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Передозування

Випадки передозування препаратом Натурино ніде не описані, якщо дотримуватися дозування зазначеної в інструкції по застосуванню інтоксикації не може бути.

Побічні реакції

Інформація про виявлення побічних реакцій під час застосування препарату Натурино відсутня.

Якщо застосування препарату викликало прояв побічних ефектів варто порадитися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови зберігання

Зберігати препарат Натурино слід при температурі не більше +25 °С, у місці без потрапляння прямих сонячних променів і вологи. Подалі від дітей.

Строк придатності-один рік від дати виробництва.

З аптек препарат відпускають без рецепта лікаря.