Препарат при попаданні в організм трансформується у вітамін А.

Форма випуску, склад

Виробляється дана добавка у формі капсул. Вони запаковуються в пластиковий контейнер, по 90 штук в кожен контейнер, який може зберігається як у картонній упаковці, так і без неї.

Склад, компоненти: 10 мг лецитину, 25000 МО бета-каротину, 5 МО вітаміну Е.

Показання до застосування

Препарат застосовується в медицині в якості активної добавки до основного раціону харчування пацієнта, який буде її вживати. Також цей засіб використовується при схильності до серцево-судинних і онкологічних захворювань, при хронічних проблеми з легенями та бронхами, при підвищенні ризику виникнення атеросклерозу і тромбів, для заповнення в організмі вітаміну А, при цирозі, при ураженнях шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання

Протипоказаннями до вживання цієї біологічно активної добавки є – непереносимість пацієнтом інгредієнтів, які входять до складу засобу і можуть викликати негативні реакції організму. Тому перед застосуванням необхідно сходити до фахівця, щоб запобігти прояв побічних або ж інших поганих ефектів, які можуть проявитися.

Період вагітності і грудного вигодовування

Для того, щоб уникнути негативних ефектів вагітним або годуючим матусям необхідно піти до фахівця, який займається лікуванням цього захворювання, і він призначить дозування для застосування. Також потрібно враховувати всі ризики перед початком прийому, щоб не проявилися негативні реакції організму малюка або матусі.

Спосіб застосування

Перед вживанням необхідно звернутися до фахівця за рекомендаціями з приводу застосування, щоб правильно приймати дозу, рекомендовану для даної добавки і не прийняти засіб більшою мірою. Зверніться до лікаря, щоб уникнути прояву побічних негативних реакцій організму на склад препарату.

Типовий дозуванням для прийому кошти є: приймати добавку необхідно в період прийому їжі, 1 раз на добу по 1 капсулі, бажано вживати запиваючи теплою або холодною очищеною водою; для профілактики можна приймати добавку по 1 капсулі 2-3 дні. При початку застосування рекомендується використовувати засіб у невеликих дозах.

Тривалість використання препарату триває протягом 1 місяця.

Передозування

Ситуації, коли пацієнт прийняв дозу в більшій мірі, ніж рекомендував йому лікар, зареєстровані не були, тому інформації в необхідному обсязі недостатньо.

Побічні реакції

При вживанні цієї біологічно активної добавки прояви побічних ефектів не було зафіксовано, так як в її складі знаходяться речовини, які корисні для організму хворого пацієнта.

Умови зберігання

Стандартною температурою для зберігання даного засобу є кімнатна температура. Місце для заощадження має бути дуже сухим і темним, і не містить вологи, а також воно повинно бути недоступним для дітей у віці до 18 років.

Термін придатності становить 24 місяці від дати випуску з виробництва.

В аптеці Ви можете придбати засіб без надання рецепту від лікуючого спеціаліста.