Лікарський засіб Остеодар - це комбінація вітамінів і мінералів для поповнення нестачі кальцію і вітамінів у людському організмі, що виникає під час дієти або менопаузи, з-за похилого віку або ж у підлітків і дітей, коли організм інтенсивно зростає. Всі ці компоненти, що входять до складу таблеток, що значно впливають на формування та підтримання структури скелета в нормі, забезпечує його міцність. Також Остеодар є засобом, який використовують не тільки для лікування, але і для профілактики.

Склад і форма випуску

Лікарський засіб Остеодар випускають у вигляді шипучих таблеток, циліндричної форми, з фаскою, з апельсиновим запахом, оранжевого кольору, з рівномірно розподіленими білими і помаранчевими крупинками. Активними компонентами препарату є: кальцій, вітамін А, вітамін В6, вітамін К1, вітамін D3. Додатковими компонентами в складі таблеток позначені: натрію гідрокарбонат, поліетиленгліколь 4000, натрію сахарин, лимонна кислота, ароматизатор апельсиновий, барвник. В упаковці 20 шипучих таблеток.

Показання до застосування

Препарат Остеодар застосовують для лікування, а також у профілактичних цілях при дефіциті кальцію та вітаміну D3 в організмі (під час дієти, порушення харчування, в літньому віці, у період менопаузи у жінок), як доповнення при остеопорозі, у період оптимального росту у підлітків і дітей.

Протипоказання

Якщо пацієнт має підвищену чутливість до складових компонентів, що входять до складу препарату Остеодар, тоді прийом таблеток протипоказаний. Дитячий вік до 12 років теж є протипоказанням.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосування препарату Остеодар в період вагітності і годування груддю припустимо, якщо ризик для дитини або плода значно менше, ніж користь для матері. Рекомендація фахівця і його спостереження обов'язково.

Спосіб застосування та дози

Шипучі таблетки Остеодар застосовують:

- дорослим пацієнтам і дітям старше 12 років по 1-3 таблетки протягом 24 годин;

- жінкам під час менопаузи і перед нею, людям літнього віку, пацієнтам, які не пересуваються, по 1 - 3 таблетки на добу;

- дітям до 12 років по одній таблетці раз на добу.

Одну шипучі таблетки розчиняють у склянці води і випити після того, як вона розчинилася.

Терапію препаратом проводять один місяць, потім слід зробити перерву і при необхідності продовжити лікування.

Передозування

Інцидентів передозування таблетками Остеодар не спостерігалося.

Побічні ефекти

Побічні реакції при прийомі препарату Остеодар не спостерігалися. У виняткових випадках при застосуванні таблеток можуть виникнути алергічні реакції, такі як свербіж або висипання на шкірі.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Остеодар слід в умовах, щоб температура була не вище + 25 за Цельсієм, місце зберігання не повинно бути доступно дітям. Термін придатності 2 роки. Відпускається без рецепта.