Глюконат Калію – біологічна добавка до їжі із вмістом калію, прийом якої дозволяє зменшити провідність і збудливість міокарда, поліпшити діяльність кишечника. Калій дуже важливий для організму елемент, бере участь у передачі нервових імпульсів, сприяє регуляції кислотно-лужної рівноваги крові, осмотичного тиску, водного балансу клітинної і міжклітинної рідини, водно-сольового балансу. Активізує білковий і вуглеводний обмін і роботу деяких ферментів. Необхідний для синтезу білка, стабілізує кров'яний тиск, покращує видільну функцію нирок і нервову регуляцію серцевих скорочень.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Глюконат Калію у вигляді таблеток масою 908 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: глюконат калію, целюлоза, кальцію дифосфат, хлопчатниковое масло (гідрогенізована рослинна олія), стеарат магнію.

Показання до застосування

Глюконат Калію - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело калію. Також застосовують для профілактики порушень роботи центральної нервової системи, хронічних захворювань нирок, серцево-судинних захворювань, наслідків фізичного та емоційного стресу.

Протипоказання

Препарат Глюконат Калію протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, при порушеннях видільної функції нирок, гіперкаліємії різного походження і в дитячому віці до 14 років. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту та порушення атріовентрикулярної провідності використовувати препарат необхідно з особливою обережністю.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Глюконат Калію під час вагітності та годування груддю лише після консультації лікаря.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Глюконат Калію здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим рекомендується приймати по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 4 тижнів. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Глюконат Калію слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.