Ліки є додатковим джерелом цинку.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат у формі фіолетово-рожевого кольору, без плям, круглі, з гладкою поверхнею, двояковыпуклых таблеток, які перебувають у блістерах, по 25 таблеток у кожному, упаковані в картонну упаковку, по 1-2 блістери в кожну пачку.

Склад: магнію стеарат, цинк сульфат – 124 мг, лактоза, титану діоксид, азорубін лак, повідон, картопляний крохмаль, поліетиленгліколь, гіпромелоза, тальк.

Показання до застосування

Лікарі рекомендують використовувати медикаментозне засіб при таких хворобах пацієнтів: опіки, неправильне харчування, гемодіалізі, синдром короткої кишки, дієти, алкоголізм, цукровий діабет, хронічні інфекції, кістозний фіброз, целіакія.

Протипоказання

Не рекомендується вживати лікарський засіб, якщо Ви спостерігаєте за своїми показниками здоров'я Вашого організму таких, як чутливість до складу медикаменту, а саме до інгредієнтів, на яких у Вас можуть з'явитися алергічні реакції.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перед вживанням медикаментозного засобу зверніть свою увагу на склад препарату. Якщо він не становить небезпеку для Вашого здоров'я та здоров'я Вашого малюка, то можете вживати ліки, але враховуйте ризики перед тим, як почнете його використовувати.

Спосіб застосування

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, самостійно встановлювати свою дозування препарату, тому зверніться до свого лікуючого фахівця, який призначить Вам ту дозу, яка Вам необхідна за Вашим захворюванню або ж для його профілактики.

Всі фахівці рекомендують приймати медикаментозний засіб у такому дозуванні: діти від 4 років до 18 років – 1 раз у день по 1 таблетці; дорослі – в день по 1-2 таблетці. Бажано до прийому їжі за 1 годину або через 2 години після прийому їжі.

Курс лікування залежить від ефективності застосування ліків, тому кожному він визначається в індивідуальному порядку.

Передозування

З приводу ситуацій, коли було зареєстровано використання лікарського засобу в більшій мірі, ніж рекомендує лікуючий спеціаліст, були зафіксовані такі симптоми у пацієнтів: запаморочення, блювота, пекучий біль у роті, гематурія, набряк легенів, кривавий пронос, відрижка, судоми, підвищена стомлюваність.

Побічні реакції

Зареєстровані такі побічні ефекти у пацієнтів, які приймали цей лікарський засіб: алергічні реакції; а також нудота, гастрити, підвищення температури тіла, виразки в роті, металевий присмак у роті. Якщо Ви помітили ці реакції після застосування препарату, то припиніть прийом і підіть на консультацію до свого лікуючого спеціаліста.

Умови зберігання

Зберігати медикаментозне засіб необхідно при температурі не вище +20 °С. Місце для заощадження має бути дуже темним, при цьому має бути дуже сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб уникнути наслідків надалі.

В аптеках Ви можете придбати даний лікарський засіб тільки при наданні рецептів від свого лікаря.

Термін придатності препарату становить 36 місяців від дати виготовлення, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній упаковці ліків.