Препарат належить до засобів, які є джерелом магнію.

Форма випуску, склад

Даний засіб Маг Глицинат випускається у формі таблеток, щільно закупорених в баночку, яка упакована в картонну упаковку, по 1 банці в кожну (може зберігається і без картонної упаковки).

Компоненти, які входять до складу біологічно активного засобу: кислота стеаринова, магнію бисглицинат, карбоксиметилцелюлоза натрію, кремнію діоксид, мікрокристалічна целюлоза.

Показання до застосування

Приймати цей препарат необхідно в якості добавки до традиційного раціону харчування хворого пацієнта. Засіб є додатковим джерелом магнію для організму.

Протипоказання

При застосуванні кожного засобу потрібно звернути увагу на склад, так як можуть бути компоненти, на яких у хворого може бути алергія. Протипоказаннями до вживання є: індивідуальна гіперчутливість до компонентів, що входять до складу даного біологічно активного засобу. Тому спочатку прочитайте склад, щоб уникнути негативних наслідків.

Період вагітності і грудного вигодовування

Всі вагітні жінки в першу чергу дбають про здоров'я свого майбутнього малюка, тому перед вживанням даного засобу зверніть свою увагу на компоненти, що входять до складу ліків. Тільки після цього Ви можете порівняти ризики для Вашого майбутнього дитини, якщо ризики не високі, то застосування його можливо, але якщо високі, то вживати засіб Вам не рекомендується в період вагітності та годуванні груддю.

Спосіб застосування

Кожен лікуючий фахівець з особливим підходом підходить до призначення дозування лікарського засобу кожному пацієнту, щоб надалі уникнути наслідків використання його в більшій мірі, для того, щоб не нашкодити організму і так хворого пацієнта.

Стандартної дозуванням до застосування даного медикаментозного засобу є така: під час прийому їжі по 1-2 рази в день взяти по 2 таблетки – дорослі та діти старше 17 років.

Прийом ліків надалі залежить від стану Вашого здоров'я після вживання даного засобу, від позитивного впливу на організм хворого пацієнта.

Передозування

З приводу перевищення дозування, яку призначає Вам лікуючий спеціаліст, інформації зареєстровано та досліджено за весь період засоби виробництва не було.

Побічні реакції

При вживанні цього біологічно активного засобу спостерігалося прояв таких побічних реакцій: проявлялися алергічні реакції, такі як шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірних ділянках, почервоніння шкірних ділянок, набряк шкіри, задишка, прискорене серцебиття.

Умови зберігання

Зберігається дане медикаментозне засіб в таких умовах: темне місце, дуже сухе, температура не перевищує 25 °С, доступ дітям суворо обмежено, щоб уникнути наслідків надалі.

Період придатності триває протягом 24 місяців з тієї дати, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній коробці ліки.

Ви можете придбати цей засіб у всіх аптеках без рецепту від лікаря.