До складу ліків входять 3 дуже важливих мінералу.

Форма випуску, склад

На виробництві випускають препарат Кальцій-Магній-Цинк у формі таблеток, по 1,44 м кожна, які закупорені в баночку, по 30 або 100 таблеток у кожну, можуть бути упаковані в картонну упаковку або не упаковані.

Склад: 8,3 мг цинку, 333,3 мг кальцію, 133,3 мг магнію.

Показання до застосування

Радять лікарі застосовувати дане медикаментозне засіб при карієсі, ламкості нігтів, переломах кісток, судоми литкових м'язів, порушення формування кісткового скелета, випаданні волосся, судомному синдромі, кровоточивості ясен.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають: тяжку ниркову недостатність, чутливість до компонентів, які входять до складу медикаментозного засобу. Тому перед вживанням даного засобу, зверніть свою увагу на склад ліків. Також не рекомендується приймати препарат дітям, які у віці до 3 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації і встановлення діагнозу, призначення дозування, по якій Ви повинні вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: під час прийому їжі вживати 2 рази у день по 1 таблетці препарату – дорослі; 1 раз на день під час прийому їжі по 1 таблетці – діти від 4 років.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого.

Передозування

Пацієнти з необережності використовували даний лікарський засіб у більшій мірі, ніж рекомендував лікар і, при цьому у них фіксувалася така симптоматика відповіді організму на препарат: посилення побічних ефектів.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції пацієнта на препарат, а саме – шкірний свербіж, кропив'янка, нудота, висипання на шкірі, почервоніння шкіри, біль у животі, блювання, діарея. При прояві цих реакцій Вам необхідно піти до Вашого лікаря.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб без наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 36 місяців з тієї дати виробництва, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.