Біологічно активна добавка до їжі Аминоголд L-Пролін – замінима амінокислота, яка присутня в кожному з білків організму. Пролін виробляється організмом самостійно, утворюючись з глутамінової кислоти. Недолік проліну в організмі проявляється: загальною слабкістю, занепадом сил, анемією, зниженням розумової активності, різними проблемами шкіри (прищі, акне), артритами, артрозами, різким погіршенням самопочуття і це ще не повний перелік симптомів, які свідчать про нестачі амінокислоти. Застосовують препарат при таких проблемах як: м'язова недостатність, артеріосклероз, розтягування, рак, неприємні відчуття в поперековому шийному і грудному відділах хребта. Сприяє попередженню захворювань серця, зміцнюючи артерії і знижуючи рівень кров'яного тиску, синтезу колагену, покращує шкіру, роблячи її більш молодою і пружною. Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Аминоголд L-Пролін у вигляді капсул масою 550 мг або таблеток по 500 мг.

Основними складовими речовинами даного продукту є: L-Пролін (суміш вільних амінокислот і пептидів, які одержують з сироваткового білка, що містить всі його фракції, такі як бета-лактальглобулин, альфа-лактальбуміну, глюкомакропептиды, протеопептоны, імуноглобуліни і лактоферин).

Показання до застосування

Аминоголд L-Пролін застосовують в якості біологічної добавки, як додаткове джерело проліну, для поліпшення рухливості суглобів, зміцнення кісток і поліпшення стану шкіри.

Протипоказання

Капсули (таблетки) Аминоголд L-Пролін протипоказані для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату. Перед тим, як розпочати прийом бажано проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування Аминоголд L-Пролін протипоказано.

Спосіб застосування

Прийом активної біологічної добавки Аминоголд L-Пролін здійснюють під час їжі.

Рекомендована доза по 2 таблетки або 1 капсулі 2-3 рази на добу. Тривалість застосування 30 днів. Повторний курс проводять по мірі необхідності.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Аминоголд L-Пролін інформація відсутня.

Інтоксикація зазвичай виникає лише при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання Аминоголд L-Пролін, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +30°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше 24 місяці від дати випуску.

Для придбання Аминоголд L-Пролін в аптеці рецепт лікаря не потрібно.