Аминэкс Адаптен – препарат з унікальним підбором вітамінів і мікроелементів для поповнення життєвих сил і енергії. Сприятливо впливає на здоров'я нервової і травної системи, підтримує бадьорість, підвищує імунітет, згладжує перепади настрою, підвищує енергетичний баланс організму і стійкість до стресових ситуацій. Всі ці властивості препарату дозволяють поліпшити якість і збільшити тривалість життя.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Аминэкс Адаптен у вигляді порошку.

Основними складовими речовинами даного продукту є: сироватковий білок "Геліон", сировина для БАД "Авимин-З"; сировина для БАД "Хром-Біо"; лактат цинку; селенопиран; кальцію лактат; вітамінний премікс "Делер ГмбХ" (вітамін Е, вітамін В12, вітамін В6, вітамін В2, вітамін В1, фолієва кислота, нікотинамід, пантотенат кальцію, аскорбінова кислота, біотин); вітамінно-мінеральна суміш "Фортамин" (вітамін В2, вітамін В1, вітамін РР, залізо, фолієва кислота); вітамін С; екстракт шипшини; глюкоза; екстракт ехінацеї; ананасові пластівці; кремнію діоксид; ароматизатор "Ананас"; сахарин Е950; лимонна кислота Е330; тартразин Е102.

Упаковка: пакетики по 9 г; банку по 100-500 р.

Показання до застосування

Аминэкс Адаптен застосовують в якості біологічної добавки для жінок, як додаткове джерело вітамінів РР, В1, В2, В3 і В6, фолієвої кислоти, біотину, вітаміну С, а також мікро - і макроелементів: заліза, кальцію, цинку, селену, хрому, кремнію, що містить вітамін В12.

Протипоказання

Порошок Аминэкс Адаптен протипоказаний для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування препарату Аминэкс Адаптен протипоказано.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Аминэкс Адаптен застосовують дорослим, здійснюють прийом під час їжі.

Рекомендована доза по одному пакетику або одній столовій ложці порошку 1 раз на добу. Перед застосуванням порошок розчиняють у 1-2 склянках води (200-400 мл). Тривалість застосування звичайно становить 30 днів. Після 2-3 місяців перерви необхідно повторити курс терапії.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Аминэкс Адаптен інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання препарату Аминэкс Адаптен, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +25°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше ніж 2 роки від дати випуску.

Для придбання Аминэкс Адаптен в аптеці рецепт лікаря не потрібно.