Аминэкс Баланс – препарат з унікальним підбором вітамінів і мікроелементів для поповнення життєвих сил і енергії. Сприятливо впливає на здоров'я нервової і травної системи, підтримує бадьорість, підвищує імунітет, згладжує перепади настрою, підвищує енергетичний баланс організму і стійкість до стресових ситуацій. Всі ці властивості препарату дозволяють поліпшити якість і збільшити тривалість життя.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Аминэкс Баланс у вигляді порошку.

Основними складовими речовинами даного продукту є: сироватковий білок "Геліон", сировина для БАД "Авимин-З"; сировина для БАД "Хром-Біо"; лізину гідрохлорид; лактат цинку; селенопиран; вітамінний премікс "Делер ГмбХ" (вітамін В1, вітамін Е, вітамін В2, вітамін В12, вітамін В6; біотин; фолієва кислота; нікотинамід; пантотенат кальцію; аскорбінова кислота); магнію цитрат; екстракт солодки; вітамін С; кремнію діоксид; пластівці яблучні або апельсинові пластівці; рафтилозу; сік апельсина сухий; сахарин; лимонна кислота; ароматизатор "Апельсин"; барвник "Сонячний захід".

Упаковка: пакетики по 9 г; банку по 100-500 р.

Показання до застосування

Аминэкс Баланс застосовують в якості біологічної добавки для жінок, як джерело глицирризиновой кислоти, а також додаткове джерело вітамінів В6, В3, В2, В1, РР, біотину, вітаміну С, фолієвої кислоти і мінеральних речовин: кремнію, хрому, магнію, цинку, селену.

Протипоказання

Порошок Аминэкс Баланс протипоказаний для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування препарату Аминэкс Баланс протипоказано.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Аминэкс Баланс застосовують дорослим, здійснюють прийом під час їжі.

Рекомендована доза по одному пакетику або одній столовій ложці порошку 1 раз на добу. Перед застосуванням порошок розчиняють у 1-2 склянках води (200-400 мл). Тривалість застосування звичайно становить 30 днів. Після 2-3 місяців перерви необхідно повторити курс терапії.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Аминэкс Баланс інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання препарату Аминэкс Баланс, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +25°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше ніж 2 роки від дати випуску.

Для придбання Аминэкс Баланс в аптеці рецепт лікаря не потрібно.