Препарат допомагає пацієнтові нормалізувати стан мозкового кровообігу, має судинорозширювальну дію.

Форма випуску, склад

Виробляється дана добавка у формі безбарвного прозорого розчину з запахом етанолу. Він запаковується у скляний флакон-крапельницю, по 30 мл у кожний, який зберігається картонній упаковці.

Склад, компоненти на 100 г препарату: етанол 96%, очищена вода, 70 м Anamirta cocculus D4, 10 г Petroleum rectificatum D8, 10 г Ambra grisea D6 10 г Conium maculatum D3.

Показання до застосування

Препарат застосовується в медицині в якості активної добавки до основного раціону харчування пацієнта, який буде її вживати. Також цей засіб використовується при лікуванні судинного, нейрогенного і травматичного запаморочення, хвороби Меньєра, дисцикуляторной енцефалопатії, атеросклерозі судин головного мозку, струс головного мозку.

Протипоказання

Протипоказаннями до вживання цієї біологічно активної добавки є – непереносимість пацієнтом інгредієнтів, які входять до складу засобу і можуть викликати негативні реакції організму. Тому перед застосуванням необхідно сходити до фахівця, щоб запобігти прояв побічних або ж інших поганих ефектів, які можуть проявитися.

Період вагітності і грудного вигодовування

Для того, щоб уникнути негативних ефектів вагітним або годуючим матусям необхідно піти до фахівця, який займається лікуванням цього захворювання, і він призначить дозування для застосування. Також потрібно враховувати всі ризики перед початком прийому, щоб не проявилися негативні реакції організму малюка або матусі.

Спосіб застосування

Перед вживанням необхідно звернутися до фахівця за рекомендаціями з приводу застосування, щоб правильно приймати дозу, рекомендовану для даної добавки і не прийняти засіб більшою мірою. Зверніться до лікаря, щоб уникнути прояву побічних негативних реакцій організму на склад препарату.

Типовий дозуванням для прийому кошти є: приймати добавку необхідно за півгодини до прийому їжі, 1 раз на добу по 5 крапель – діти у віці від 4 до 6 років; 1 раз на добу по 10 крапель – діти від 6 років та дорослі; бажано вживати разом з теплої або холодної очищеною водою. При початку застосування рекомендується використовувати засіб у невеликих дозах.

Тривалість використання препарату триває протягом 2-4 тижні.

Передозування

Ситуації, коли пацієнт прийняв дозу в більшій мірі, ніж рекомендував йому лікар, зареєстровані не були, тому інформації в необхідному обсязі недостатньо.

Побічні реакції

При вживанні цієї біологічно активної добавки прояви побічних ефектів не було зафіксовано, так як в її складі знаходяться речовини, які корисні для організму пацієнта.

Умови зберігання

Стандартною температурою для зберігання даного засобу є кімнатна температура. Місце для заощадження має бути дуже сухим і темним, і не містить вологи, а також воно повинно бути недоступним для дітей у віці до 18 років.

Термін придатності становить 60 місяців від дати випуску з виробництва.

В аптеці Ви можете придбати засіб без надання рецепту від лікуючого спеціаліста.