Геримакс Драйв – біологічна добавка до їжі, яку застосовують в якості потужного енергетичного тоніка. Сприяє стимуляції нервової системи, підвищує концентрацію уваги, знімає втому, підвищує розумову і фізичну працездатність. Володіє тонізуючим і стимулюючим ефектом.

Геримакс Драйв не є фармпрепаратів, містить тільки натуральні інгредієнти, не викликає звикання, не подразнює слизову шлунка, не містить спирту.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Геримакс Драйв у вигляді розчину для прийому всередину зі смаком коли або чорної смородини.

До складу 1 дози (20 мг) даного продукту входять такі активні компоненти: 20 мг екстракту женьшеню GGE, 483 мг екстракту гуарани, 2,7 г декстрози (глюкози).

Додаткові компоненти: вода очищена; ідентичні натуральним ароматизатори лайм і кола; сорбітол Е420; підсилювач смаку; підсолоджувач ацесульфам калію Е950; калію сорбат Е202; неогесперидин дигидрохалкон Е959.

Упаковка: флакони по 30, 150, 500 мл

Показання до застосування

Геримакс Драйв застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело кофеїну і гингозидов, для підвищення витривалості організму, зниження ваги, покращення емоційного стану і розумової працездатності, також при синдромі хронічної втоми і гіпотензії.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Геримакс Драйв протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів, які страждають безсонням, а також при епілепсії, артеріальній гіпертензії, глаукомі, підвищеній нервовій збудливості і в дитячому віці до 15 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та грудного вигодовування застосування біологічно активної добавки Геримакс Драйв тільки за рекомендаціями лікаря жінки.

Спосіб застосування

Харчову добавку Геримакс Драйв приймають за необхідності під час їжі.

Рекомендована доза 1 - 2 столові ложки (20-30 мл) або 1 - 2 ковтки в залежності від ваги пацієнта 1 раз в день. Тривалість застосування 15-30 днів.

Передозування

Передозування препаратом Геримакс Драйв не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Геримакс Драйв в дозах вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. У рідких випадках можуть виникнути реакції гіперчутливості, застосування у великих дозах може призвести до порушення сну. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +30°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 2 років.

В аптеках Геримакс Драйв продається без рецепта лікаря.