Доппельгерц Женьшень Актив відноситься до групи тонізуючих препаратів. Дія даного засобу обумовлено за рахунок сукупних властивостей біологічно активних речовин, які містяться в женьшені (сапоніни, пектини, ефірна і жирні олії, глікозиди). Компоненти, що входять до складу препарату сприяють відновленню зниженої опірності до нервових навантажень, мають сприятливий вплив на загальний стан людського організму після перенесеної хвороби, надає тонізуючу і стимулюючу дію на центральну нервову систему. Застосування препарату підвищує фізичну і розумову працездатність, збільшує споживання кисню тканинами, незначно стимулює кровотворення.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Склад і форма випуску

Препарат Доппельгерц Женьшень Актив виробляють у вигляді прозорої темно-коричневою ароматною настоянки, з присмаком женьшеню.

До складу цього препарату входять активні компоненти: рідкий екстракт коренів женьшеню, піридоксин гідрохлориду (вітамін В 6), нікотинамід, кофеїн, а також допоміжні компоненти: настій ароматичний, мед, пропіленгліколь, інвертований цукор 70%, натрію цитрату дигідрат, вино лікерне, барвник цукровий, етанол 96%.

В картонній пачці упаковано по одній коричневою скляній пляшці по 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл настоянки.

Свідчення

Препарат Доппельгерц Женьшень Актив застосовують і призначають в якості комплексної терапії при інтенсивних розумових і фізичних навантаженнях, астенії різного походження, зниження опірності до несприятливих впливів навколишнього середовища і нервових перевантажень, а також препарат показаний після перенесених захворювань, для загального зміцнення організму.

Протипоказання

Застосування препарату Доппельгерц Женьшень Актив протипоказано при наявності у пацієнта індивідуальної несприйнятливості до складових компонентів, порушень функцій печінки, а також у віці до 12 років. Препарат протипоказаний пацієнтам з епілепсією, підвищеною збудливістю, з черепно-мозковими травмами, безсонням, хронічним алкоголізмом, артеріальною гіпертензією, підвищеною схильністю до кровотеч і цукровий діабет.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати препарат Доппельгерц Женьшень Актив вагітним і годуючим жінкам протипоказаний, оскільки в складі даного засобу міститься спирт етиловий.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза препарату Доппельгерц Женьшень Актив становить по 15 мл (1 столова ложка) 1-2 рази в день. Приймати цей препарат необхідно в першій половині дня після їжі. Тривалість терапії становить 35-40 днів. Якщо є необхідність, можна повторити курс лікування-15-20 днів перерви.

Передозування

Випадки передозування препаратом Доппельгерц Женьшень Актив не описані. При наявності підвищеної чутливості до речовин препарату необхідний прийом протиалергічних засобів.

Побічні ефекти

Препарат Доппельгерц Женьшень Актив, зазвичай, переноситься добре, при прийомі без перевищення рекомендованої дози не спричиняє яких-небудь побічних ефектів. Але в дуже рідкісних випадках може викликати алергічні реакції на вхідні до складу препарату компоненти у вигляді почервоніння шкіри, свербежу, а також головний біль і незначні розлади шлунково-кишкового тракту (пронос, нудота). При появі цих симптомів необхідно одразу ж припинити прийом препарату.

Умови і терміни зберігання

Препарат Доппельгерц Женьшень Актив не вимагає для зберігання будь-яких особливих умов: кімнатна температура не більше + 25 °С, подалі від дітей. Але після того як препарат був відкритий, зберігати його необхідно в прохолодному місці, що температура не перевищувала + 15 °С (можна в холодильнику).

Термін придатності даного засобу складає 36 місяців, після закінчення, якого застосовувати препарат не можна.

Відпуск з аптек проводиться без рецепта лікаря.