Даний лікарський засіб належить до групи комбінованих препаратів на рослинній основі, яке застосовують у комплексному лікуванні різних захворювань, активізації обмінних процесів.

Є загальнотонізуючим засобом, який сприяє стимулювання фізичної та інтелектуальної активності.

Важливим компонентом препарату є гриб Лінь Чі (Ганодерма), який застосовують у лікуванні різних хвороб, так як викликає загальне омолодження організму.

Має здатність активізувати розумові здібності людини, покращувати пам'ять, загострює увагу, зір. Володіє протипухлинною і радиопротекторной активністю.

Застосовується в лікуванні серцево-судинних захворювань, оскільки препарат сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Сприяє поліпшення скоротливості міокарда, знижуючи його потребу в кисні.

Благотворно впливає на ЦНС, знижує нервову напругу, заглушає стрес, знімає дратівливість. Пригнічує агрегацію тромбоцитів завдяки наявності аденозину в плодовому тілі гриба ганодерми. Речовини, що входять до складу кореня горця багатоколірного виробляють кардіотонічний ефект, стимулюють функцію надниркових залоз, підвищують кількість глікогену в печінці, проявляє гепатопротекторні властивості, справляє протизапальний та антибактеріальний ефект.

Інші компоненти викликають імуномодулюючу, тонізуючу дію.

Даний препарат не призводить до звикання, психічної або фізичної залежності.

Склад і форма випуску

Препарат містить суміш лікарської рослинної сировини: гриб Лінь Чі, корінь горця багатоквіткового, корінь ангелики китайської (radix Angelicae sinensis), м'якоть плодів еуфории лонган (Euphoria longan).

Допоміжними речовинами виступають: цукор, спирт етиловий 35 %.

Проводиться у формі розчину на етанолі, для орального застосування, у флакончиках об'ємом по 250 мл На 1 мл препарату доводиться: 140 мг гриба Лінь Чі, 65 мг кореня горця багатоквіткового, 35 мг кореня ангелики китайської, 35 мг м'якоті плодів еуфории лонган.

допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Свідчення

Даний лікарський засіб призначений для застосування в комплексній загальнозміцнюючої терапії.

Зокрема, застосовується в лікуванні:

- важких хронічних захворювань;

- станів одужання після тяжких травм, оперативних втручань.

Застосовується також для підвищення працездатності при розумових перевантаженнях, неврозах, порушеннях сну.

Ефективно застосовується для попередження та комплексного лікування серцево-судинних захворювань:

- атеросклерозу;

- артеріальної гіпертензії.

Протипоказання

Не застосовується, якщо у пацієнта спостерігається підвищена чутливість (алергія) щодо одного з компонентів, які входять до складу препарату.

Пацієнтам, що страждають цукровим діабетом, слід враховувати, що до складу препарату входить цукор.

Протипоказано застосовувати у педіатрії.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Лікування вагітних жінок виробляти протипоказано, оскільки немає гарантій повної безпеки його застосування як для жінки, так і для плоду.

На час лікування лактацію (грудне годування слід припинити.

Спосіб застосування та дози

Дорослі приймають перорально. Найкраще засвоюється препарат, якщо приймати його одночасно з прийомом їжі. Перед застосуванням флакон слід енергійно струсити.

У лікувальних цілях рекомендується приймати 2 столових ложки (30 мл) двічі на день.

При прийомі в профілактичних цілях, зокрема, для попередження серцево-судинних захворювань рекомендується прийом 1 столової ложки препарату (15 мл) 2 рази на день.

Тривалість курсу лікування – 21 день.

Передозування

Випадки передозування не зафіксовані і малоймовірні в рекомендованих дозах.

Значне перевищення дози може викликати симптоми алкогольного сп'яніння, діареї.

У цьому випадку необхідно промити шлунок, прийняти сорбенти, прийняти інші заходи симптоматичної терапії, відповідні алкогольної інтоксикації.

Побічні ефекти

Зазвичай застосування даного препарату переноситься добре, і рідко викликає побічні ефекти.

У випадку виникнення реакції гіперчутливості алергія може проявитися у вигляді свербежу, висипу, кропив'янки, гіперемії, диспепсичних розладів, нудоти, блювоти, діареї.

При виникненні побічних ефектів слід знизити дозування.

У разі, якщо внаслідок прийому даного препарату з'явилися які-небудь незвичайні побічні ефекти, слід звернутися до лікаря з приводу можливих змін схеми лікування.

Умови і терміни зберігання

Термін придатності препарату – не більше 5 років від дати виробництва, вказаної на упаковці. Температура зберігання – до 25°С.