Препарат є біологічно активною добавкою до основного раціону харчування пацієнта.

Форма випуску, склад

На виробництві активна добавка випускається у формі таблеток, кожна по 0,3 р. Таблетки закупорені в пластиковий контейнер, який може бути упакований в картонну упаковку, а може зберігатися і без коробки.

До складу входять: 60 мг посівної петрушки листя, 160 мг обліпихи крушіновідной плодів, 150 мг лікарського кульбаби трави, 150 мг травневого шипшини плодів, 380 мг висівок пшеничних.

Показання до застосування

Даний препарат є біологічно активною добавкою, яка додається до основного раціону пацієнта і є додатковим джерелом вітамінів, використовується при важких і хронічних інфекційних захворюваннях, погіршення зору, пам'яті, хронічної втоми, психічних і фізичних навантаженнях, зниження працездатності.

Протипоказання

Протипоказаннями до використання є непереносимість компонентів, які входять до складу, і можуть викликати у хворого алергічні реакції – почервоніння шкіри, задишку, шкірний свербіж, набряк Квінке, висипання на шкірних ділянках.

Період вагітності і грудного вигодовування

Ця біологічно активна добавка вживається при вагітності або годування груддю тільки у тому випадку, коли призначить лікуючий фахівець, так як можуть виникнути негативні ризики для матері або ж малюка, що може призвести до поганих наслідків. Тому не займайтеся самолікуванням будинку і сходіть до лікаря за рекомендаціями.

Спосіб застосування

Перед початком прийому кожного лікарського засобу необхідно звернутися до фахівця за його захворювання, щоб він призначив прийом і дозування, яка підбирається індивідуально кожному хворому, так як у кожного пацієнта свій організм, який може по-різному зреагувати на склад засоби.

Стандартна дозування для вживання Малті-Комплекс: приймати 3 рази в день по 2 таблетки в період прийому їжі – дорослі.

Період прийому залежить від тяжкості захворювання хворого і призначається лікарем в індивідуальному порядку кожному пацієнту.

Передозування

Випадки, коли пацієнт приймав вище зазначеної лікарем дозування, не зафіксувалися, тому по цій добавці інформації недостатньо.

Побічні реакції

Побічні ефекти від цього кошти можуть проявиться лише в тому випадку, якщо Ви неправильно використовували рекомендації фахівця з приводу дозування. Так як препарат є активною біологічною добавкою до раціону харчування і носить в собі корисні речовини, то побічні реакції в даних таблеток не повинні проявлятися.

Умови зберігання

Для заощадження кожного медикаментозного засобу необхідно дотримуватися умови для зберігання препарату, а саме такими умовами є: температура не повинна перевищувати більш, ніж +25°С, також місце зберігання повинно бути дуже темним, сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб запобігти подальші негативні наслідки.

Для того щоб придбати препарат, пацієнту необхідно піти в аптеку і без рецепту купити засіб.

Термін придатності добавки триває протягом 24 місяців з моменту випуску, дата якого зазначена на кожній упаковці.