Препарат допомагає пацієнтові впоратися з низьким артеріальним тиском, головним болем.

Форма випуску, склад

Виробляється дана добавка у формі лікарського збору, який зберігається у пакетах, по 1,5 г у кожен пакет, який зберігається в картонній коробці.

Склад, компоненти на 1 пакет: сафлору фарбувального квітки, парагвайського чаю, стевії листя.

Показання до застосування

Препарат застосовується в медицині в якості активної добавки до основного раціону харчування пацієнта, який буде її вживати. Також цей засіб використовується як додаткове джерело кофеїну і дубильних речовин.

Протипоказання

Протипоказаннями до вживання цієї біологічно активної добавки є – непереносимість пацієнтом інгредієнтів, які входять до складу засобу і можуть викликати негативні реакції організму. Тому перед застосуванням необхідно сходити до фахівця, щоб запобігти прояв побічних або ж інших поганих ефектів, які можуть проявитися.

Період вагітності і грудного вигодовування

Для того, щоб уникнути негативних ефектів вагітним або годуючим матусям необхідно піти до фахівця, який займається лікуванням цього захворювання, і він призначить дозування для застосування. Також потрібно враховувати всі ризики перед початком прийому, щоб не проявилися негативні реакції організму малюка або матусі.

Спосіб застосування

Перед вживанням необхідно звернутися до фахівця за рекомендаціями з приводу застосування, щоб правильно приймати дозу, рекомендовану для даної добавки і не прийняти засіб більшою мірою. Зверніться до лікаря, щоб уникнути прояву побічних негативних реакцій організму на склад препарату.

Типовий дозуванням для прийому кошти є: приготувати настоянку – 1 фільтр-пакет кошти залити 1 склянкою кип'яченої води (200 мл), все це настоювати протягом 15-20 хвилин. Приймати добавку необхідно в період прийому їжі, 1 раз на добу по 1 дозі – дорослі; бажано вживати запиваючи теплою або холодною очищеною водою. При початку застосування рекомендується використовувати засіб у невеликих дозах.

Тривалість використання препарату триває протягом 25 днів.

Передозування

Ситуації, коли пацієнт прийняв дозу в більшій мірі, ніж рекомендував йому лікар, зареєстровані не були, тому інформації в необхідному обсязі недостатньо.

Побічні реакції

При вживанні цієї біологічно активної добавки прояви побічних ефектів не було зафіксовано, так як в її складі знаходяться речовини, які корисні для організму пацієнта.

Умови зберігання

Стандартною температурою для зберігання даного засобу є кімнатна температура. Місце для заощадження має бути дуже сухим і темним, і не містить вологи, а також воно повинно бути недоступним для дітей у віці до 18 років.

Термін придатності становить 24 місяці від дати випуску з виробництва.

В аптеці Ви можете придбати засіб без надання рецепту від лікуючого спеціаліста.