Препарат є біологічно активною добавкою до основного раціону харчування пацієнта.

Форма випуску, склад

На виробництві активна добавка випускається у формі таблеток, кожна по 4 г, закупорених в пластиковий контейнер, який може бути упакований в картонну упаковку, а може зберігатися і без коробки; у формі порошку, по 240 г саші кожен.

До складу входять: глюкоза, сорбіт, кислий вуглекислий натрій, кислота лимонна, цикламат, коензим Q10, вітамінний премікс «730/4».

Показання до застосування

Даний препарат є біологічно активною добавкою, яка додається до основного раціону пацієнта і являє собою додаткове джерело вітамінів А та групи В, РР, ДЗ, Е, С, біотин, кислоти фолієвої, коэнзимаQ10 .

Протипоказання

Протипоказаннями до використання добавки до основного раціону пацієнта є порушення вуглеводного обміну і непереносимість компонентів, які входять до складу і можуть викликати у хворого алергічні реакції – почервоніння шкіри, задишку, шкірний свербіж, набряк Квінке, висипання на шкірних ділянках.

Період вагітності і грудного вигодовування

Ця біологічно активна добавка вживається при вагітності або годування груддю тільки у тому випадку, коли призначить лікуючий фахівець, так як можуть виникнути негативні ризики для матері або ж малюка, що може призвести до поганих наслідків. Тому не займайтеся самолікуванням будинку і сходіть до лікаря за рекомендаціями.

Спосіб застосування

Перед початком прийому кожного лікарського засобу необхідно звернутися до фахівця за його захворювання, що б він призначив прийом і дозування, яка підбирається індивідуально кожному хворому, так як у кожного пацієнта свій організм, який може по-різному зреагувати на склад засоби.

Для вживання Оксидрайв стандартна дозування являє собою таку: приймати в день по 1 таблетці або по 1 чайній ложці порошку, який необхідно розвести в 200 мл очищеної води (в 1 склянці), вживати в період прийому їжі – дорослі.

Період прийому залежить від тяжкості захворювання хворого і призначається лікарем в індивідуальному порядку кожному пацієнту, але в середньому він становить 1 місяць.

Передозування

Випадки, коли пацієнт приймав більш зазначеної лікарем, дозування, не зафіксувалися, тому інформації недостатньо цій добавці.

Побічні реакції

Побічні ефекти від цього кошти можуть проявиться лише в тому випадку, якщо Ви неправильно використовували рекомендації фахівця з приводу дозування. Так як препарат є активною біологічною добавкою до раціону харчування і носить в собі корисні речовини, то побічні реакції в даних таблеток не повинні проявлятися.

Умови зберігання

Для заощадження кожного медикаментозного засобу необхідно дотримуватися умови для зберігання препарату, а саме такими умовами є: температура не повинна перевищувати більш, ніж +25°С, також місце зберігання повинно бути дуже темним, сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб запобігти подальші негативні наслідки.

Для того щоб придбати препарат, пацієнту необхідно піти в аптеку і без рецепту купити засіб.

Термін придатності добавки триває протягом 24 місяців з моменту випуску, дата якого зазначена на кожній упаковці.