Препарат Янтарин, широко застосовується в медицині при багатьох захворюваннях і надає позитивний ефект на весь організм в цілому, зокрема на відновлення імунної і нервової систем. Бурштинову кислоту, що входить до складу таблеток, можна назвати природним антибіотиком і анальгетиком, унікальність кислоти полягає в тому, що вона накопичується тільки в тих місцях, де потрібна, минаючи здорові тканини і клітини. Підвищує секреторні функції залоз шлунка і опірність організму до інфекцій, поліпшує скорочувальну функцію поперечно-смугастих і гладких м'язів, перешкоджає розвитку новоутворень, нейтралізує камені в нирках і знижує цукор. Сприяє поліпшенню апетиту, підвищення працездатності, концентрації уваги і рефлексів, зменшуючи при цьому стрес. Активізує клітинне дихання і внутрішньоклітинний метаболізм, сприяючи виведенню отруйних речовин і зменшення токсичного впливу алкоголю.

Аскорбінова кислота захищає організм від негативних наслідків стресу,

зміцнює імунну систему, активізують процес відновлення організму, прискорює виведення важких металів та їх сполук. Знижує рівень холестерину. Важлива роль аскорбінової кислоти у профілактиці онкологічних захворювань, особливо захворювань, злоякісних пухлин органів травлення, репродуктивної і сечовидільної системи.

Форма випуску, склад

Настоянку Янтарин виробляють у формі капсул 0,5 р.

Одна капсула в своєму складі містить активні компоненти: бурштинова кислота (160 мг), аскорбінова кислота (100 мг), аминоуксусная кислота (40 мг).

Додаткові компоненти: желатин фармацевтичний, титану діоксид, гліцерин, натрію лаурилсульфат, барвник, нипагин, барвник.

В упаковці міститься 30 капсул.

Показання до застосування

Янтарин застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі для зміцнення імунітету, нормалізації обміну речовин, підвищення фізичної і розумової працездатності, забезпечення активної життєдіяльності людини.

Протипоказання

Препарат Янтарин протипоказаний до застосування при непереносимості компонентів, що входять до складу та у дитячому віці до 14 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Інформація про застосування препарату " Янтарин в період вагітності і годування груддю відсутній, при необхідності прийому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Спосіб застосування

Препарат Янтарин застосовують після прийому їжі.

Рекомендована доза становить по 1 капсулі раз на добу.

Передозування

Передозування препаратом Янтарин не спостерігалося. Якщо дотримуватися дозування зазначеної в інструкції інтоксикації організму не може бути.

Побічні реакції

Застосування препарату " Янтарин може викликати прояв побічних ефектів: реакції гіперчутливості, гіперсекреція шлункового соку, гастралгія, підвищення артеріального тиску.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Янтарин слід дотримуватися таких нескладних умов: температура не більше +25°С, темне місце, закрита упаковка, недоступність дітям. Термін придатності капсул становить 4 роки від дати виробництва.

Відпустку препарату з аптек без рецепта лікаря.