Артишок Фіточай є дієтичною добавкою, яка сприяє підтримки функції печінки, нирок і жовчного міхура, виведенню токсинів, зниження рівня холестерину, а також даний засіб покращує стан шкіри і травлення. Завдяки активним речовинам, чай Артишок значно зменшує токсичну дію на печінку солей важких металів, медикаментів, наркотичних речовин та алкоголю. Цей засіб підвищує захисні функції печінки, має антитоксичну, протиалергічну ефектом, а також протизапальну, послаблюючу і м'яку сечогінну дію.

Явні оздоровчі властивості лікарської рослини артишок позитивно впливають здоров'я шлунково-кишкового тракту, стимулюють процес жовчоутворення і покращують якісний склад жовчі. Рослина артишок належить до сімейства айстрових, яке містить в собі білок, вуглеводи, вітаміни В1, В2, аскорбінову кислоту, біофлавоноїди, каротин, цинарин, інулін, кафеоль кислоту, сексвітерпени.

Артишок Фіточай не є лікарським препаратом.

Не рекомендується застосовувати без рекомендацій лікаря.

Склад і форма випуску

Артишок Фіточай проводиться у вигляді фільтр-пакетів. До складу фіточаю входять: суцвіття 80%, листя і стебла 20% органічного артишоку. В картонній пачці упаковано 20 фільтр-пакетів фіточаю.

Свідчення

Артишок Фіточай рекомендується лікарем і застосовується як доповнення до раціону харчування в якості біологічно активної добавки:

• для очищення, відновлення і підтримки печінки, жовчного міхура, а також жовчовивідних шляхів, в тому числі при різних отруєннях етіології;

• для поліпшення функціональної діяльності шлунково-кишкового тракту при запорах, здутті, поганому травленні «важкої» і жирної їжі;

• для очищення, відновлення і підтримки сечовивідних шляхів та нирок;

• для очищення організму в комплексі і нормалізації обмінних процесів, що сприяє зменшенню надлишкової маси тіла;

• для поліпшення стану шкіри (висип, нейродерматити, заїди, свербіж).

Протипоказання

Артишок Фіточай майже не має жодних протипоказань до застосування, за винятком випадків індивідуальної непереносимості до речовин, які входять до складу даного засобу і в дитячому віці.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати Артишок Фіточай жінкам, в період вагітності, а також під час грудного вигодовування слід тільки після консультації та рекомендацій лікуючого лікаря та під його наглядом. Без призначення лікаря застосування даного засобу цієї категорії осіб, суворо заборонено.

Спосіб застосування та дози

Перед тим як почати курс терапії фіточаєм Артишок, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Для дорослих пацієнтів для досягнення позитивного ефекту, необхідно приймати по 1-2 пакетики Артишок Фіточай 2-3 рази в день протягом 2-3 тижнів.

Для приготування чаю потрібно 1-2 пакетика залити окропом 100-200 мл, настояти 5-10 хвилин. Приготований чай бажано випити за 15-20 хвилин до їжі.

Передозування

Випадків передозування у пацієнтів, які приймають Артишок Фіточай, зафіксовано не було.

Побічні ефекти

Артишок Фіточай переноситься пацієнтами дуже добре, випадки, коли застосування чаю викликало які-небудь побічні ефекти, не описані.

Умови і терміни зберігання

Артишок Фіточай необхідно зберігати при температурі, яка відповідає кімнатній, також місце зберігання повинно бути сухим та захищеним від попадання прямих сонячних променів. Термін придатності препарату становить 36 місяців. З аптек відпускається без рецепта лікаря.