Склад і форма випуску

Діаліпон ® турбо виготовляється в розчині для інфузій. Діюча речовина – α-ліпоєва кислота.

Свідчення

Діаліпон ® турбо застосовується в лікуванні порушень чутливості, які виникли на тлі діабетичної полінейропатії.

Протипоказання

Діаліпон ® турбо не призначається при підвищеній чутливості до α-ліпоєвої кислоти або інших інгредієнтів препарату. Також він протипоказаний при серцевій та дихальній недостатності, гострій фазі інфаркту міокарда, гострому порушенні мозкового кровообігу, дегідратації, хронічної алкогольної залежності та інших станах, які можуть стати причиною розвитку лактатацидозу.

У зв'язку з тим, що ефективність і безпека застосування препарату Диалипона турбо не підтверджена відповідними дослідженнями його застосування в терапії дітей неприпустимо.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Немає достатнього досвіду застосування препарату Діаліпон турбо в терапії вагітних і годуючих, тому його не використовують хворим у ці періоди.

Спосіб застосування та дози

Під час введення хворим препарату Діаліпон турбо на флакон слід одягати спеціальні світлозахисні пакети. При використанні препарату необхідно пам'ятати про те, що запорукою успішної терапії діабетичної полінейропатії, вважається корекція рівня цукру в крові пацієнта.

Під час парентерального введення препарату Діаліпон турбо існує вірогідність розвитку важких алергічних реакцій, тому перед його введенням пацієнту необхідно проводити тести на чутливість до лікарського засобу. Якщо під час введення лікарського засобу у пацієнта виникли свербіж, нездужання або нудота, то необхідно негайно припинити його введення і призначити пацієнту коректне протиалергенні лікування.

Введення препарат здійснюють безпосередньо з флакона. Для досягнення максимального фармакологічного ефекту хворий повинен отримувати по 600 мг препарату на добу. Тривалість інфузії не повинна бути менше 30 хвилин. Тривалість лікування може варіюється від 2 до 4 тижнів.

Якщо після закінчення курсу лікування хворий потребує продовження терапії, то йому призначають пероральні форми тіоктової кислоти у дозуванні від 300 до 600 мг на добу.

Передозування

При передозуванні Диалипона турбо у хворих спостерігається виникнення головного болю, нудоти і блювоти. При прийомі препарату разом з алкогольними напоями розвиваються симптоми тяжкої інтоксикації, яка може викликати летальний результат.

У початковій стадії отруєння у пацієнтів спостерігається психомоторне збудження або порушення свідомості, які супроводжуються розвитком генералізованих нападів судом та лактатацидозу. Наслідками такої інтоксикації можуть стати гіпоглікемія, рабдоміоліз, шок, гемоліз, гострий некроз скелетних м'язів і поліорганна недостатність.

У разі передозування або отруєння препаратом Діаліпон турбо хворому призначають коректне симптоматичне лікування.

Побічні ефекти

При введенні препарату Діаліпон турбо у хворих можуть розвиватися посилена пітливість, підвищення внутрішньочерепного тиску, утруднене дихання, судоми, діарея, абдомінальні болі і алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

У зв'язку з тим, що у складі Діаліпон турбо присутній α-ліпоєва кислота, яка характеризується підвищеною чутливістю до світла, препарат рекомендується зберігати в оригінальній картонній упаковці, у темних і прохолодних місцях. Тривалість зберігання – 4 роки.