Склад і форма випуску

Тиогамма Турбо виготовляється у формі розчину для інфузій. Діючий інгредієнт лікарського засобу – α-ліпоєва кислота.

Свідчення

Тиогамма Турбо використовується в терапії порушень чутливості, що виникла на тлі діабетичної полінейропатії.

Протипоказання

Тиогамма Турбо не призначається при непереносимості α-ліпоєвої кислоти або інших компонентів препарату. Його застосування неможливе при серцевій та дихальній недостатності, у гострій фазі інфаркту міокарда, гострому порушенні мозкового кровообігу, дегідратації, хронічний алкоголізм та інші стани, які можуть викликати лактатацидоз.

При введенні препарату Тиогама Турбо флакон повинен розміщуватися в світлозахисні пакеті, який захистить розчин від впливу світла.

Одним із складових успішного лікування полінейропатії є грамотна корекція рівня цукру в крові.

При парентеральному введенні препарату існує високий ризик розвитку алергічних реакцій, тому перед введенням розчину необхідно провести пробу на чутливість. Якщо при введенні лікарського засобу у хворого виникли нудота, свербіж або нездужання, то лікування відміняють і проводять заходи, спрямовані на полегшення стану хворого.

Під час терапії Тиогама Турбо у деяких пацієнтів спостерігається нетривалий підвищення чутливості, що викликано посиленням регенераційних процесів у тканинах.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Тиогамма Турбо не призначається жінкам, що годують і вагітним, оскільки немає достатнього клінічного досвіду застосування препарату у ці періоди.

Спосіб застосування та дози

Тиогамма Турбо вводять безпосередньо з флакона в дозуванні по 600 мг на добу. Тривалість інфузії не повинна бути менше 30 хвилин.

Для збереження ефективності препарату, у зв'язку з підвищеною чутливістю α-ліпоєвої кислоти до світла лікарський засіб повинен зберігатися в оригінальній упаковці в місцях, які захищені від проникнення світла.

Лікування починають з внутрішньовенного введення препарату Тиогамма Турбо. Тривалість лікування може варіювати від 2 до 4 тижнів. Після стабілізації стану хворого переводять на прийом лікарських засобів в пероральній формі у складі яких є ліпоєва кислота.

Передозування

При передозуванні Тиогамма Турбо у хворих можуть виникати нудота, блювання, абдомінальні болі, гострий некроз скелетних м'язів, пригнічення кістковомозкового кровотворення, психомоторне збудження і генералізовані судоми. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

При введенні Тиогамма Турбо хворі можуть скаржитися на розвиток порушення зору, двоїння в очах, головні болі, підвищену пітливість, нудоту, блювоту, болі в животі, алергічні реакції, тахікардію.

Умови і терміни зберігання

Тиогамма Турбо слід зберігати в оригінальній упаковці в місцях, які недоступні для дітей і надійно захищені від проникнення світла. Тривалість зберігання препарату – 4 роки.