Препарат Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком містить у собі лактобактерії, які присутні в людському організмі у всіх відділах ШКТ (шлунково-кишковий тракт). Дія препарату позитивно впливає на мікрофлору кишечника, також захищає від інфекцій імунну систему кишечника, сприяє нормальному травленню.

Під час розжовування таблетки проявляється пробіотичний ефект, який починається вже з ротової порожнини. Лактобактерії є стійкими організмами до впливу шлункового соку і жовчних солей кислот.

Перед тим як розпочати лікування препаратом не варто забивати, в обов'язковому порядку відвідати лікаря для консультації.

Склад і форма випуску

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком це таблетки без вмісту білків молока, лактози і цукру.

Основною речовиною в складі таблеток Lactobacillus reuteri , в одній таблетці міститься не менше 10 життєздатних бактерій (100 млн).

В якості допоміжних компонентів у складі позначені підсолоджувачі: ксиліт, ізомальт, пальмова олія, натуральний ароматизатор полуничний, кальцію стеарат і лимонна кислота.

В одній пачці з картону упаковано по 1 блістеру, в якому міститься по 10 або 20 таблеток.

Свідчення

Препарат показаний Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком для відновлення нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту при таких захворюваннях і станах:

• хвороби травного тракту;

• терапія цитостатиками, антибіотиками, кортикостероидамы, противірусними та протигрибковими препаратами;

• комплексна терапія хелікобактерної інфекції;

• кишкові розлади у випадку адаптації (наприклад, початок відвідування школи або дитячого садка, переїзди);

• алергічні стани (найчастіше при дитячому діатезі та атопічному дерматиті);

• знижений імунітет.

Протипоказання

Препарат протипоказаний у разі підвищеної чутливості до складових речовин таблеток.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком можна застосовувати такої категорії осіб як жінки під час вагітності і годуючі мами тільки за рекомендацією лікаря і якщо дотримуватись вказаної в інструкції дози.

Спосіб застосування та дози

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком можна приймати незалежно від їди, таблетки бажано розжовувати.

Для дорослих пацієнтів і дітям, які досягли 3-річного віку, рекомендується приймати по 1 або 2 таблетці в день. Тривалість терапії визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта, також, перед тим, як почати лікування варто відвідати лікаря для консультації.

Передозування

Випадків інтоксикації препаратом зафіксовано не було, при прийомі в дозі, що перевищує рекомендовану дозу, варто скасувати препарат і звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату Биогая Протектис Таблетки з Лимонним Смаком побічні ефекти не були встановлені. Можна припустити, якщо у пацієнта є схильність до алергій, то, можливо, можуть виникнути алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

Препарат слід зберігати в таких умовах, як: оригінальна упаковка, для захисту від сонця, максимальна температура + 25°С, місце захищене від вологи і сонячних променів, подалі від дітей.

Термін придатності таблеток 2 роки, після закінчення, якого препарат застосовувати категорично забороняється.

З аптек препарат відпускають без рецепта.