Даний препарат ефективно знижує вагу і моделює фігуру пацієнта.

Форма випуску, склад

Випускається дана дієтична добавка Тропікана Слім у формі таблеток, які закупорені в баночку, по 60 таблеток у кожну, упакований в картонну упаковку, по 1 банці в кожну упаковку.

Склад добавки: 200 мг екстракту зеленого кави.

Показання до застосування

Використовується цей засіб для моделювання фігури, спалювання жирів, також є джерелом кофеїну та гідроксикоричних кислот для організму пацієнтів, які контролюють свою масу тіла.

Протипоказання

При застосуванні кожної дієтичної добавки є деякі протипоказання, при яких вживати препарат не можна в жодному разі! Для даного препарату є такі протипоказання: гіперчутливість організму хворого пацієнта до інгредієнтів, які входять до складу цієї дієтичної добавки, так як можуть виникнути алергічні реакції організму на них.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітним жінкам радять застосовувати даний препарат тоді, коли ризик для плода перевищується потенційною користю для матері дитини; при лактації і годування грудьми також рекомендується звернути свою увагу на склад, якщо немає компонентів, які загрожують здоров'ю Вашого малюка або Вашому здоров'ю, то можливо вживання добавки.

Спосіб застосування

Щоб уникнути виникнення передозування і прояви побічних реакцій організму на цю дієтичну добавку, Вам рекомендується піти до кваліфікованого фахівця в даній області за визначенням дозування, щоб вилікувати Ваше захворювання.

В основному лікують фахівці в цій галузі рекомендують таку дозування дієтичної добавки: перед прийомом їжі 2 рази в добу прийняти 1 таблетку добавки.

Приймати таблетки Тропікана Слім необхідно протягом 1-2 місяців, але якщо ефективність застосування не спостерігається, то Вам потрібно піти до свого фахівця за подальшими вказівками, щодо лікування.

Передозування

Перевищення рекомендованої лікарем дозування не спостерігалося за весь період використання для лікування дану дієтичну добавку. Інформації про це недостатньо.

Побічні реакції

До побічних реакцій організму хворого пацієнта на даний препарат відносяться: алергічні реакції хворого на компоненти, що входять до складу даного ліки, а саме можуть проявиться – шкірний свербіж, висипання на шкірних ділянках, кропив'янка, почервоніння шкіри, також може проявиться задишка. Тому в обов'язковому порядку підіть до лікаря, якщо ці реакції Ви спостерігаєте після застосування дієтичної добавки.

Умови зберігання

Для збереження даних таблеток необхідно дотримуватися таких умов: температура не в якому разі не перевищує 25 °С, дуже темне, при цьому дуже сухе місце, до якого дітям доступ обмежений, щоб уникнути отруєння добавкою дітей.

Період придатності для даного препарату триває протягом 24 місяці від дати, яка вказана на кожній пачці дієтичної добавки.

У кожній аптеці Ви можете придбати дані таблетки без надання рецепта фармацевта.