Біск – біологічна добавка до раціону харчування з м'яким тонізуючу дію, яку застосовують, як додаткове джерело заліза та йоду. Препарат сприяє стимуляції імунної системи, серцевої діяльності та дихання, поліпшенню кровотворення і зорових реакцій, розширенню кровоносних судин, стабілізації артеріальний тиск, підтримки живлення клітин, подолання стресу і втоми. Підтримує і зберігає працездатність у осіб, зайнятих розумовою і важкою фізичною роботою, усуває сонливість, стимулює статеву діяльність, підвищує захисні і відновні сили організму, покращує обмін речовин та енергетичний статус, формує психічні реакції і ендокринну регуляцію.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Біск у вигляді желатинових капсул масою 350 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: лимонник китайський (200 мг); маточне молочко (10 мг); прополіс (50 мг); йодистий калій (0,033 мг); заліза глюконат (40 мг).

Упаковка: у коробці 3 блістери по 10 капсул або флакон з 60 капсулами.

Показання до застосування

Біск - це біологічно активна добавка до раціону харчування, для повного або часткового поповнення нестачі мінеральних речовин і вітамінів, особливо заліза і йоду, для відновлення енергії в організмі.

Протипоказання

Препарат Біск протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, при гіпертензії, порушеннях серцевої діяльності, вираженому атеросклерозі, безсонні, підвищеній нервовій збудливості, в дитячому віці до 12 років, також БАД не застосовують у вечірній час доби.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Біск під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Біск здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим і дітям з 12 років рекомендується приймати по 1 капсулі два рази на добу протягом 30 днів. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Біск слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 3 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.