Доппельгерц Актив Йод+Залізо – біологічна добавка до їжі, яку застосовують в якості додаткового джерела дуже важливих для організму мікроелементів.

Йод стимулює роботу клітин імунної системи і регулює обмін речовин. Його дефіцит в організмі може призвести до головного болю, дратівливості, пітливості, швидкої стомлюваності, різкої зміни ваги, погіршення пам'яті, проблем з дихальною і серцево-судинною системою.

Залізо також є незамінним мікроелементом в організмі, так як забезпечує киснем всі органи, тканини і системи. Його недолік відразу ж позначається на самопочуття і може призвести до серозним наслідків (інфекційні захворювання можуть придбати хронічний характер, можливий ризик розвитку хвороб печінки, серцевій недостатності).

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Доппельгерц Актив Йод+Залізо у вигляді таблеток масою 325 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: калію йодид, заліза фумарат, ціанокобаламін, фолієва кислота.

Додаткові компоненти: МКЦ, магнію стеарат Е470, сорбіт Е420, гіпромелоза Е464, тальк, шелак-розчин, гліцерин, титану діоксид, заліза оксид червоний.

Упаковка: по 7, 30, 60 або 80 таблеток.

Показання до застосування

Доппельгерц Актив Йод+Залізо застосовують в якості біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело йоду, вітаміну В12, фолієвої кислоти і заліза.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Доппельгерц Актив Йод+Залізо протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів і дитячий вік до 14 років. З захворюваннями щитовидної залози необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. Наявність захворювань, при яких протипоказані препарати з вмістом йоду також є протипоказанням для застосування.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності біологічно активну добавку Доппельгерц Актив Йод+Залізо не застосовують. Грудне вигодовування на період прийому добавки варто відмінити.

Спосіб застосування

Харчову добавку Доппельгерц Актив Йод+Залізо приймають під час їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована доза-по 1 таблетці кожний день. Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря, також необхідно стежити за правильністю та різноманітністю раціону харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Передозування

Передозування препарату Доппельгерц актив Йод+Залізо не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Доппельгерц Актив Йод+Залізо в дозах, вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +25°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 3 років.

В аптеках Доппельгерц Актив Йод+Залізо продається без рецепта лікаря.