Амитон-Віта-Актив – біологічно активна добавка до їжі, з унікальним підбором вітамінів і мікроелементів на основі гідролізату кератинсодержащего сировини для поповнення життєвих сил і енергії. Сприятливо впливає на здоров'я нервової і травної системи, нормалізує апетит, підтримує бадьорість організму, підвищує імунітет, згладжує перепади настрою, підвищує інтелектуальний тонус і енергетичний баланс, прискорює процес одужання в післяопераційний період, адаптує організм до стресових ситуацій, фізичним навантаженням, хвороб, шкідливих факторів внутрішнього та зовнішнього середовища. Всі ці властивості препарату дозволяють поліпшити якість і збільшити тривалість життя.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Амитон-Віта-Актив у вигляді капсул 0,41 р.

Основними складовими речовинами даного продукту є: вітамін А, вітамін D3, вітамін С, вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), ніацин, пантотенова кислота, фолієва кислота, кальцій, магній, біотин, фосфор, селен, залізо і цинк.

Упаковка: в поліетиленовій банці 60 капсул.

Показання до застосування

Амитон-Віта-Актив застосовують у якості лікувально-профілактичної біологічної добавки при гіповітамінозі і авітамінозі, розладах шлунково-кишкового тракту і центральної нервової системи, зниженою опірності організму до простудних хвороб, депресії, захворюваннях серцево-судинної системи, синдромі хронічної втоми, підвищеній масі тіла, реконвалесценції після операцій, отруєннях токсинами, важкими металами та радіонуклідами, для профілактики онкологічних захворювань.

Протипоказання

Порошок Амитон-Віта-Актив протипоказаний для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату та у дитячому віці до 12 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та в період годування груддю застосування препарату Амитон-Віта-Актив можливо лише за рекомендацією лікаря.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Амитон-Віта-Актив застосовують дорослим і дітям старше 12 років, здійснюють прийом під час їжі.

Рекомендована доза по одному 2 капсули 2-3 рази на добу.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Амитон-Віта-Актив інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання препарату Амитон-Віта-Актив, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +25°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше 12 місяців від дати випуску.

Для придбання Амитон-Віта-Актив в аптеці рецепт лікаря не потрібно.