Розчин для парентерального живлення, має виражену дезінтоксикаційну та гепатопротекторну дію. До складу препарату входять мікроелементи, вітаміни і амінокислоти. Його терапевтичний вплив пов'язане з надходженням в організм речовин, які включаються в метаболічні процеси і беруть участь в життєво-важливих процесах.

Склад і форма випуску

Проводиться у флаконі-крапельниці в розчині для інфузійного введення. Активні компоненти L-аргінін, кислота L-аспарагінова, сорбітол, хлорид калію, кислота L-яблучна, гідрокарбонат натрію, нікотинамід, D-пантенол, рибофлавін, натрію фосфат, піридоксин гідрохлориду.

Свідчення

Застосовується в терапії уражень паренхіми печінки, асоційованих з розвитком печінкової прекоми або коми при хронічному або гострому гепатиті.

Його використовують у лікуванні печінкової енцефалопатії, цирозу печінки, підвищеного рівня аміаку в сироватці крові, після обширних пошкоджень тканин, викликаних опікової хворобою.

Гепасол А активно використовують при лікуванні кровотеч з варикозно-розширених вен стравоходу, а також станів після накладення портокавального анастомозу.

Протипоказання

Не призначається хворим, які страждають хронічною серцевою недостатністю в стадії декомпенсації, гіперкаліємією, порушенням білкового обміну, підвищеною чутливістю до інгредієнтів препарату, анурія і тяжких формах ниркової дисфункції, отруєнні метанолом.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Клінічний досвід використання Гепасола А у терапії жінок, які перебувають у гестаційному і лактаційний періоди відсутня, тому застосування препарату в терапії даної категорії хворих небажано.

Спосіб застосування та дози

Гепасола А використовується для внутрішньовенного краплинного введення. Дозу і тривалість лікування фахівець підбирає індивідуально з урахуванням початкової концентрації аміаку в сироватці крові.

В процесі лікування можливе проведення коригування дози з урахуванням лабораторних показників крові, а також загального стану хворого. Як правило, введення лікарського засобу починають з 500 мл, Швидкість інфузії – 40 крапель на хвилину.

Повторне введення розчину показано через 12 годин. Тривалість терапії – до повного усунення негативної симптоматики.

Якщо при використанні розчину у пацієнта виникли будь-які не описані в інструкції побічні реакції, то його введення слід негайно припинити і призначити відповідне лікування пацієнта.

Передозування

При введенні Гепасола А в підвищених дозах у хворих не спостерігається розвитку негативних специфічних симптомів.

Побічні ефекти

Як правило, препарат добре переноситься хворими, проте в поодиноких випадках у пацієнтів з підвищеною чутливістю до його компонентів можливий розвиток алергічних реакцій.

Умови і терміни зберігання

Гепасол А повинен зберігатися у захищених від світла місцях, при кімнатній температурі. Тривалість зберігання – 2 роки.

Категорично заборонено використовувати препарат з простроченим терміном придатності, при порушенні цілісності флакона або зміну його прозорості.