Препарат покращує метаболічні процеси в тканинах спинного і головного мозку, має антистресову, седативну, протиепілептичні та ноотропну дію на організм, нормалізує обмін речовин, є додатковим джерелом гліцину, нормалізує процеси гальмування і збудження в ЦНС.

Форма випуску, склад

Виробляється дана добавка у формі капсул, по 500 мг кожна капсула. Вони запаковуються в пластиковий контейнер, по 100 штук у кожний контейнер, який може зберігатися як в картонній упаковці, так і без неї.

Склад, компоненти: 500 мг гліцину.

Показання до застосування

Препарат застосовується в медицині в якості активної добавки до основного раціону харчування пацієнта, який буде її вживати. Також цей засіб використовується при імунодефіцитних захворювань, стресових станах, затримки в розвитку і рості, захворюваннях ШКТ, хронічному алкоголізмі, переломах кісток, епілептичних нападах.

Протипоказання

Протипоказаннями до вживання цієї біологічно активної добавки є – непереносимість пацієнтом інгредієнтів, які входять до складу засобу і можуть викликати негативні реакції організму. Тому перед застосуванням необхідно сходити до фахівця, щоб запобігти прояв побічних або ж інших поганих ефектів, які можуть проявитися.

Період вагітності і грудного вигодовування

Для того, щоб уникнути негативних ефектів вагітним або годуючим матусям необхідно піти до фахівця, який займається лікуванням цього захворювання, і він призначить дозування для застосування. Також потрібно враховувати всі ризики перед початком прийому, щоб не проявилися негативні реакції організму малюка або матусі.

Спосіб застосування

Перед вживанням необхідно звернутися до фахівця за рекомендаціями з приводу застосування, щоб правильно приймати дозу, рекомендовану для даної добавки і не прийняти засіб більшою мірою. Зверніться до лікаря, щоб уникнути прояву побічних негативних реакцій організму на склад препарату.

Типовий дозуванням для прийому кошти є: приймати добавку необхідно між прийомами їжі, 3-4 рази на добу по 1 капсулі, бажано запивати капсули очищеної теплою або холодною водою.

Тривалість використання препарату триває протягом 1 місяця.

Передозування

Ситуації, коли пацієнт прийняв дозу в більшій мірі, ніж рекомендував йому лікар, зареєстровані не були, тому інформації в необхідному обсязі недостатньо.

Побічні реакції

При вживанні цієї біологічно активної добавки прояви побічних ефектів не було зафіксовано, так як в її складі знаходяться речовини, які корисні для організму пацієнта.

Умови зберігання

Стандартною температурою для зберігання даного засобу є кімнатна температура. Місце для заощадження має бути дуже сухим і темним, а також воно повинно бути недоступним для дітей у віці до 18 років.

Термін придатності становить 24 місяці від дати випуску з виробництва.

В аптеці Ви можете придбати засіб без надання рецепту від лікуючого спеціаліста.