Біологічно активна добавка до їжі Аминоголд L-Лізин – незамінна амінокислота, необхідна для виробництва білків в організмі, широко застосовується для лікування герпесу, викликаного вірусом простого герпесу. Лізин не виробляється організмом самостійно, а отримує його в раціоні живлення або за допомогою препаратів і добавок. Недолік лізину в організмі призводить до погіршення настрою, герпесу на губах, частих переломів, ослаблення кісткової тканини навіть якщо в меню присутня достатня кількість кальцію, різкого зниження маси тіла, випадання волосся, загальної слабкості та втоми, почастішання сезонних захворювань і це ще не повний перелік симптомів, які свідчать про нестачі амінокислоти. Прийом біологічної добавки сприяє придушенню росту вірусу герпесу простого, процесу побудови м'язів, синтезу колагену, підтримки імунітету. Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Аминоголд L-Лізин у вигляді капсул масою 460 мг або таблеток по 500 мг.

Основними складовими речовинами даного продукту є: L-Лізин (суміш вільних амінокислот і пептидів, які одержують з сироваткового білка, що містить всі його фракції, такі як бета-лактальглобулин, альфа-лактальбуміну, глюкомакропептиды, протеопептоны, імуноглобуліни і лактоферин).

Упаковка: 60 капсул (таблеток) в банку.

Показання до застосування

Аминоголд L-Лізин застосовують в якості біологічної добавки, як додаткове джерело лізину, при гострих респіраторних інфекціях і віруси герпесу.

Протипоказання

Капсули (таблетки) Аминоголд L-Лізин протипоказані для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату. Перед тим, як розпочати прийом бажано проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування Аминоголд L-Лізин протипоказано.

Спосіб застосування

Прийом активної біологічної добавки Аминоголд L-Лізин здійснюють під час їжі.

Рекомендована доза по 2 таблетки або 1 капсулі 2-3 рази на добу. Тривалість застосування 30 днів. Повторний курс проводять по мірі необхідності.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Аминоголд L-Лізин інформація відсутня.

Інтоксикація зазвичай виникає лише при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання Аминоголд L-Лізин, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +30°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше 24 місяці від дати випуску.

Для придбання Аминоголд L-Лізин в аптеці рецепт лікаря не потрібно.