Нуклеатин До – біологічна добавка до їжі, прийом якої сприяє регулюванні вуглеводного, білкового і ліпідного обміну, стимуляції діяльності кісткового мозку, зниження токсичності антибіотиків, серцевих глікозидів і гормонів. Це універсальне джерело енергії, що відповідає за генетичну пам'ять і синтез білків, також стимулює розумову і фізичну працездатність. Роль нуклеїнових кислот у житті кожної людини переоцінити неможливо, для нормальної життєдіяльності організму необхідна стабільність їх структури. При будь-яких відхилень у будові змінюється клітинна організація, що згодом призводить до змін життєдіяльності клітин і активності фізіологічних процесів. Нуклеатин До підтримує нормальну життєдіяльність не тільки окремих клітин, але і всього організму в цілому.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляють препарат Нуклеатин у вигляді капсул масою 500 мг або 125 мг упакованих в банку.

Основними складовими речовинами даного продукту є: гідролізат молок риб ферментативний "Нуклеатин", кальцію стеарат і МКЦ.

Показання до застосування

Нуклеатин До застосовують в якості біологічної добавки, як додаткове джерело нуклеотидів (дезоксирибонуклеїнової кислоти-ДНК).

Протипоказання

Препарат Нуклеатин До протипоказані для застосування особам, у яких спостерігається підвищена чутливість до компонентів препарату, а також у дитячому віці до 14 років. Перед тим, як розпочати прийом бажано проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

При вагітності та в період годування груддю застосування біологічної добавки Нуклеатин До протипоказано.

Спосіб застосування

Біологічно активну добавку Нуклеатин застосовують До дорослих і дітей старше 14 років, під час прийому їжі.

Рекомендована доза 1 капсула по 500 мг раз на добу або 2 капсули по 125 мг 2 рази на добу. Тривалість застосування звичайно становить 2 тижні.

Застосування будь-якого препарату без належних рекомендацій лікаря є не бажаним, так що перед початком застосування зверніться до фахівця за консультацією.

Передозування

Про випадки передозування Нуклеатин інформація відсутня.

Інтоксикація можлива тільки при значному перевищенні дозування, якщо дотримується рекомендованих доз зазначених в інструкції передозування не повинно бути.

Побічні реакції

Помірне споживання Нуклеатин До, як правило, не викликає в організмі шкідливих побічних ефектів. Якщо під час застосування препарату виникли які-небудь побічні та небажані реакції слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати цей препарат необхідно при температурі не вище +20°C, у захищеному від ультрафіолету місці, також до місця зберігання не повинні мати доступ діти.

Строк придатності не більше 24 місяці від дати випуску. Після закінчення терміну придатності препарат до застосування категорично протипоказаний.

Для придбання Нуклеатин До в аптеці рецепт лікаря не потрібно.