Гіпотензивну, антиангінальну, утеротонизирующее фармакологічна дія даного препарату на організм хворого пацієнта.

Форма випуску, склад

Порошок, закупорений у флакони по 1 г у кожен флакон упакований в картонну упаковку, 1-4 флакони у кожну упаковку.

Інгредієнти, що входять до склад: 1 г пропанона.

Показання до застосування

Медикаментозне засіб використовують для лікування гострого інфаркту міокарда, артеріальної гіпертензії, хронічній серцевій недостатності, інфаркті міокарда, надшлуночкової тахікардії.

Протипоказання

Кожен пацієнт перед початком вживання медикаментів повинен вивчити склад і компоненти, які в нього входять, так як у хворого можуть бути протипоказання, при яких не можна використовувати для лікування цей препарат. В даному випадку не можна застосовувати хворим з підвищеною гіперчутливістю до складу, щоб уникнути прояв алергічних реакцій, а також не використовувати при артеріальній гіпотензії, бронхіальній астмі, хронічній серцевій недостатності.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітним і годуючим матусям є чималі ризики при прийомі будь-якого лікарського ризику, але якщо ефект від прийому перевищує ці ризики, то використання даного медикаментозного засобу можливо, але перед цим необхідно звернутися до спеціаліста по цьому захворюванню для отримання необхідної інформації з приводу застосування ліків.

Спосіб застосування

Для того, щоб уникнути виникнення негативних ефектів, необхідно сходити до фахівця, який займається лікуванням Вашого захворювання, щоб він призначив Вам дозування препарату.

Типовий дозуванням для застосування ліків є така: ввести внутрішньовенно, при цьому вводити внутрішньовенно, повільно на добу по 10 мг, а добова доза не повинна перевищувати 160 мг медикаментозного засобу.

Використання лікарського засобу триває не менше двох тижнів, але також воно залежить від тяжкості захворювання і може тривати більше двох тижнів при важких випадках захворювання.

Передозування

Якщо Ви не користуєтеся вказівками від лікуючого спеціаліста, з необережності можете перевищити рекомендовану дозу, після якої виникають негативні реакції організму, а саме – спостерігається посилення побічних ефектів.

Побічні реакції

При початку використання ліки Ви можете спостерігати не дуже хороші реакції організму на інгредієнти, що входять до складу препарату, серед яких можуть бути: алергічні реакції – шкірний свербіж, задишка, запаморочення, почервоніння шкірних ділянок, висипання на шкірі; також проявляються – головний біль, запори, сонливість, нудота, блювання, аритмії, м'язова слабкість. Зверніться до лікаря після того, як Ви починаєте спостерігати ці реакції.

Умови зберігання

Стандартними умовами для зберігання кожного лікарського засобу є температура, яка не в якому разі не перевищує +25 °С без доступу для маленьких дітей, дуже темне і при цьому дуже сухе місце, де може зберігатись даний препарат.

Тільки при пред'явленні рецепту від лікуючого спеціаліста Ви можете купити медикаментозне засіб у всіх аптеках.

Протягом 36 місяців триває термін придатності ліків з моменту його виробництва, дата якого зазначена в обов'язковому порядку на кожній упаковці препарату.