Доппельгерц Актив Кардиовитал відноситься до групи препаратів, які застосовують у кардіології. Це засіб рослинного походження, що надає гіпотензивну, антиоксидантну та спазмолітичну дію. Препарат знижує збудливість серцевого м'яза і ЦНС (центральної нервової системи), сприяє підвищенню насосної і скорочувальної функції серцевого м'яза, поліпшення мозкового і коронарного кровообігу. Також приводить в норму серцевий ритм і венозний тиск, вибірково розширює судини головного мозку і серця, покращує функціональність судинних стінок.

Склад і форма випуску

Препарат Доппельгерц Актив Кардиовитал виробляють у вигляді двояковыпуклых вкритих плівковою оболонкою гладких таблеток коричневого кольору, мають вкраплення і матовий блиск. До складу цього препарату входять активні компоненти: сухий екстракт суцвіть і листя глоду. В якості допоміжних компонентів у складі позначені: лактоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза порошкоподібна кополивидон, повідон, гліцериди, крохмаль кукурудзяний, тальк, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, сополімер метакрилової кислоти-этилакрилата, шелак, макрогол 6000, додецилсульфат натрію, полісорбат 80, кислота сорбінова, диметикон, макроголстеарат 400 і вода.

Упаковка з картону містить 3 блістери в кожному з них по 10 таблеток або 2 блістери в кожному 20 таблеток.

Свідчення

Препарат Доппельгерц Актив Кардиовитал застосовують і призначають при початковій стадії серцевої недостатності, яка проявляється такий симптоматикою, як прискорене серцебиття, задишка і швидка стомлюваність при звичайному режимі дня, помірних або трохи підвищених фізичних навантаженнях. Також в якості комбінованої терапії при таких захворюваннях як:

• функціональні порушення діяльності серця;

артеріальна гіпертензія;

• хронічна ішемічна хвороба серця;

• ангионеврозы;

• миготлива аритмія;

• пароксизмальна тахікардія;

атеросклероз.

Протипоказання

Застосування препарату Доппельгерц Актив Кардиовитал протипоказано при наявності у пацієнта індивідуальної несприйнятливості до складових компонентів, а також в дитячому віці до 12 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Прийом препарату Доппельгерц Актив Кардиовитал вагітним і годуючим жінкам можливий тільки після рекомендацій лікаря.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза препарату Доппельгерц Актив Кардиовитал становить по 1 таблетці 2-3 рази в день, в гострих випадках доза становить 3 таблетки 6 разів на день. Препарат призначений для прийому внутрішньо, таблетку необхідно ковтати цілою, запиваючи при цьому водою.

Мінімальна тривалість терапії – 6 тижнів. При необхідності продовжити лікування слід звернутися до лікаря, який визначить подальший термін лікування. Якщо після 6-тижневого курсу лікування відсутні позитивні зміни клінічної симптоматики або ж стан тільки погіршився, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Передозування

При прийомі препарату Доппельгерц Актив Кардиовитал в дозах, які перевищують рекомендовану дозу, можливо прояв брадикардії. У разі передозування слід відмінити прийом препарату.

Побічні ефекти

Препарат Доппельгерц Актив Кардиовитал, зазвичай, переноситься добре, але в дуже рідкісних випадках може викликати такі побічні ефекти, як сонливість і сповільнення серцевого ритму.

У людей, які мають схильність до алергії, можуть проявлятися алергічні реакції на вхідні до складу препарату компоненти у вигляді почервоніння або висипання на шкірі. При виникненні цих побічних дій, прийом препарату слід відмінити.

Умови і терміни зберігання

Препарат Доппельгерц Актив Кардиовитал не вимагає для зберігання будь-яких особливих умов: кімнатна температура не більше + 25 °С, сухе і недоступне дітям місце. Термін придатності даного засобу складає 36 місяців, після закінчення, якого застосовувати препарат не можна.

Відпуск з аптек проводиться без рецепта лікаря.