Комбінований лікарський засіб рослинного походження. Завдяки правильно підібраному складу, збір з лікарських трав ефективно знижує артеріальний тиск і володіє легким антидепресивною дією, стимулює сечовиділення і покращує роботу травного тракту. Крім цього, препарат має виражену кардіотонічну, протизапальним, спазмолітичним і седативним дією і стимулює метаболічні процеси в головному мозку.

Склад і форма випуску

Збір лікарських трав, що складається з частин рослин різної форми.

До складу лікарського засобу входить 40% трави омели білої, 16,5% квіток і листя глоду, 20% трави звіробою продірявленого, 10% плодів глоду, 2% трави м'яти перцевої, 7,5% трави хвоща польового, 2% квіток ромашки, 2% трави меліси.

Свідчення

Збір показаний для використання у складі комплексного лікування високого артеріального тиску.

Протипоказання

Непереносимість компонентів збору. У зв'язку з тим, що до складу препарату входить звіробій його неприпустимо використовувати в терапії ВІЛ-інфікованих, хворих, що отримують лікування інгібіторами протеази, також лікарський засіб не використовується в терапії пацієнтів, які перенесли трансплантацію органів. Застосування лікарського засобу протипоказане в терапії хворих, що страждають брадикардією, нефритом, нефрозом, хронічної прогресуючої інфекцією.

При призначенні Алвисана Нео хворим з важкими порушеннями в роботі печінки, депресією, бронхіальною астмою рекомендується дотримуватися особливої обережності.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Грудне вигодовування і вагітність – серйозні протипоказання для призначення Алвисана Нео.

Спосіб застосування та дози

Дорослі хворі вживають препарат у вигляді настою. Перед вживанням рекомендується залити один фільтр-пакет склянкою окропу і дати настоятися засобу від 15 до 20 хвилин. Для отримання максимального фармакологічного ефекту препарат слід приймати двічі на день відразу ж після приготування. Тривалість лікування може варіюватися від 4 до 6 тижнів. Для отримання більш стійкого ефекту від прийому лікарського засобу, лікувальні курси необхідно повторювати через кожні два або три місяці.

Для попередження розвитку негативних симптомів слід уникати безперервного прийому лікарського збору протягом тривалого періоду.

При необхідності препарат може використовуватися за рішенням лікаря в терапії дітей, але тільки короткими курсами і в мінімальному дозуванні.

Передозування

Для передозування характерно розвиток у хворих підвищеної сонливості і брадикардії. Ці симптоми не вимагають відміни препарату, але для їх усунення необхідно провести корекцію дозування.

Побічні ефекти

Прийом збору може стати причиною розвитку шкірних висипань, кропив'янки, контактних дерматитів, гіперемії, свербежу, фотосенсибілізації, болю в області серця, диспепсичних розладів, запаморочення, підвищеної сонливості, нервового збудження і зниження працездатності.

Умови і терміни зберігання

Алвисан Нео слід зберігати в місцях, захищених від світла і вологи. Тривалість зберігання збору – 3 роки.