Даний препарат зменшує в'язкість крові і усуває порушення периферичного кровообігу.

Форма випуску, склад

Випускають ліки у вигляді таблеток, по 400 мг кожна, закупорені в ячейковую контурну упаковку, по 10 таблеток у кожну.

Склад: 400 мг пентоксифіліну.

Показання до застосування

Дане медикаментозне засіб вживають при хворобі Рейно, порушення мозкового кровообігу, порушеннях периферичного кровообігу, бронхіальній астмі, порушень трофіки тканин.

Протипоказання

Перед застосуванням лікарського засобу зверніть увагу на склад, щоб витягти з реакцій організму побічні ефекти, з-за яких погіршується стан здоров'я хворого, тому є протипоказання, з-за яких не рекомендується застосовувати засіб, а саме – це підвищена гіперчутливість, після якої виникають побічні ефекти, такі як алергічні реакції; геморагічний інсульт; гострий інфаркт міокарда; масивна кровотеча.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш, ніж починати застосовувати даний препарат вагітним або годуючим матусям, необхідно врахувати ризики, які можуть з'явиться після початку використання, при цьому вони можуть негативно відіб'ється на здоров'ї Вашого малюка і на здоров'ї самої матері. Тому прочитайте склад, але перед цим зверніться до фахівця за порадою з приводу застосування.

Спосіб застосування

У кожного пацієнта свій індивідуальний підхід до лікування, до дозуванні медикаментозного засобу, тому хворий перед початком використання йде до свого лікуючого спеціаліста для того, щоб він призначив йому то кількість прийомів ліки, щоб пацієнт після лікування зміг поліпшити стан свого здоров'я і вилікувати дане захворювання.

Була зафіксована звичайна доза для вживання медикаментів: призначають дане ліки для застосування в дозах по 3 рази на день, але не більш, ніж 1200 мг на добу, при цьому запивати невеликою кількістю води і ковтати таблетку рекомендується цілком.

Передозування

Симптоматика, яка спостерігалася при застосуванні ліків у більшій дозі, ніж рекомендує лікуючий спеціаліст: виявляється посилення побічних ефектів організму на інгредієнти, що є в складі.

Побічні реакції

При початку застосування для лікування лікарського засобу, як і при застосуванні всіх інших можливих препаратів, фіксуються побічні ефекти організму на компоненти, які складають даний засіб. Пацієнтами спостерігалася така негативна симптоматика після використання препарату: алергічні реакції (висипання на шкірних ділянках, шкірний свербіж, анафілактичний шок, кропив'янка, задишка, зупинка дихання), аритмія, загострення холециститу, кровотечі з судин кишечника, стомлюваність.

Умови зберігання

Для того, щоб зберігати даний лікарський засіб не вимагається виконання особливих умов зберігання, необхідно слідувати тільки таким: температура не перевищує більш, ніж +25 °С, дуже темне місце, при цьому воно повинно бути дуже сухим і діти не повинні мати доступ до цього місця.

Термін придатності даного ліки складає не більше 24 місяців з дати початку використання.

В аптеках Ви можете придбати препарат тільки якщо надасте рецепт фармацевта від Вашого лікуючого спеціаліста.